Be traumą patyrusio Valančiūno „Raptors“ parbloškė NBA čempionus

• „Raptors“ išvykoje 113:93 sutriuškino „Golden State Warriors“ ekipą

• Valančiūnas antrajame kėlinyje patyrė piršto traumą

• Lietuvis per 8 minutes spėjo pelnyti 6 taškus ir atkovoti 7 kamuolius

• NBA čempionams 30 taškų pelnė Durantas

Jonas Valančiūnui antrajame kėlinyje po kontakto su Draymondu Greenu išniro kairės rankos nykštys ir lietuvis nebegalėjo tęsti rungtynių, tačiau be jo likęs Toronto „Raptors“ (23-7) klubas išvykoje 113:93 (31:22, 26:19, 25:26, 31:26) sugebėjo įveikti „Golden State Warriors“ (19-10) klubą.

Vidurio puolėjas traumą patyrė likus 3 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos. Valančiūnas per 8 minutes spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvit.) ir atkovoti 7 kamuolius.

Svečiai iš Kanados jau po dviejų kėlinių buvo įgiję dviženklę persvarą (57:41), o lemiamą spurtą surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Lemiamą ketvirtį „Raptors“ pradėjo atkarpa 11:0 ir susikrovė triuškinamą pranašumą (93:67) bei sėkmingai užbaigė rungtynes – 113:93.

Iki šios dvikovos „Warriors“ klubas buvo laimėjęs ketverias rungtynes iš eilės.

Nugalėtojams nepadėjo lyderis Kawhi Leonardas, kuris yra patyręs klubo traumą, tačiau jį puikiai pavadavo Kyle'o Lowry ir Serge'o Ibakos duetas.

Gynėjas per 38 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o natūralizuoto ispano sąskaitoje 20 taškų (7/13 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių.

NBA čempionų gretose nesustabdomai žaidė Kevinas Durantas. Puolėjas per 33 minutes pelnė 30 taškų (11/18 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

„Golden Sate Warriors“: Kevinas Durantas 30 (11/18 dvit.), Klay Thompsonas 14 (0/5 trit.), Quinnas Cookas 13, Stephenas Curry 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 23 (12 rez. perd.), Serge'as Ibaka 20 (12 atk. kam.), Danny Greenas 15, Pascalis Siakamas 13, Fredas VanVleetas 10.