Maskvos derbyje – lengvai pasiekta CSKA pergalė

2018-12-13 21:11

Maskvos komandų derbyje pergalę iškovojo CSKA (10-2), kuri savo aikštėje 88:74 (24:17, 25:23, 26:13, 13:21) nubloškė be dviejų lyderių žaidžiančią Maskvos srities „Chimki“ (4-8).

CSKA jau antrajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (31:20), o trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkų pranašumas buvo šoktelėjęs iki 22 taškų ribos (75:53). Lemiamo ketvirčio metu „Chimki“ šiek tiek panaikino deficitą, tačiau pakovoti dėl pergalės progų neturėjo.

„Chimki“ susitikime ir toliau vertėsi be savo lyderio Aleksejaus Švedo ir vieno svarbiausių krepšininkų Anthony Gillo.

14
19
80%
4/5
67%
2/3

CSKA rungtynėse pataikė 10 tritaškių iš 21 (47,6 proc.) ir 91,7 proc. baudos metimų (22/24). Tuo metu „Chimki“ įmetė tik 5 tritaškius iš 18 (27,8 proc.) ir visas 23 baudas.

CSKA: Danielis Hackettas 14 (6/8 metimai), Sergio Rodriguezas 12 (2/3 trit.), Cory Higginsas 11 (8 atk. kam.), Willas Clyburnas (7 atk. kam.) ir Nando De Colo po 10.

„Chimki“: Stefanas Markovičius 18, Malcolmas Thomasas 15 (7/7 baudos), Jordanas Mickey 14, Tony Crockeris 13.