Filadelfijoje – Sabonio pakartotas asmeninis rekordas ir „Pacers“ pergalė prieš dominavusio Embiido klubą

2018-12-15 07:20
  • „Pacers“ išvykoje 113:101 įveikė „76ers“

• Sabonis pelnė 14 taškų ir atkovojo 16 kamuolių

• Filadelfijos klubo gretose Embiidas pelnė 40 taškų ir atkovojo 21 kamuolį

Domantas Sabonis pakartojo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą NBA, o jo atstovaujamas Indianos „Pacers“ (19-10) klubas išvykoje 113:101 (24:34, 25:25, 31:18, 33:24) palaužė Joelio Embiido vedamą Filadelfijos „76ers“ (19-11) ekipą.

Lietuvis per aikštėje praleistą 31 minutę pelnė 14 taškų (7/14 dvit.) ir atkovojo 16 kamuolių. Sabonis pakartojo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą – 16 jis jau sugriebė ketvirtą sykį per savo karjerą NBA.

Šeimininkų gretose nesustabdomai žaidė Embiidas. Kamerūnietis per 34 minutes pelnė 40 taškų (12/16 dvit., 1/6 trit., 13/16 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo.

Foto galerija

24-erių puolėjas yra pirmasis krepšininkas šį sezoną NBA, kuriam per rungtynes pavyko pasiekti 40 taškų ir 20 atkovotų kamuolių ribą.

„Pacers“ pergalę lėmė geriau sužaista antroji mačo pusė, kurią Indianos ekipa laimėjo 64:42.

Likus šiek tiek mažiau negu 4 minutėms iki mačo pabaigos Bojanas Bogdanovičius smeigė tritaškį ir svečiai įgijo dviženklį pranašumą (102:92), kurio „76ers“ panaikinti nesugebėjo.

Tai buvo jau šeštoji Indianapolio klubo pergalė iš eilės, o tuo metu „76ers“ patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės namų arenoje.

Šeimininkų gretose antrąjį mačą paeiliui praleido Jimmy Butleris. Puolėjas yra pasitempęs kirkšnies raumenį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Thaddeusas Youngas. Amerikietis per 39 minutes pelnė 26 taškus (9/17 dvit., 0/2 trit., 8/9 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

„76ers“: Joelis Embiidas 40 (12/16 dvit., 13/16 baud., 21 atk. kam., 6 kld.), J.J. Redickas 22, Benas Simmonsas 18 (9 atk. kam.).

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 26 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Domantas Sabonis (16 atk. kam.), Cory Josephas ir Victoras Oladipo (9 rez. perd.) po 14.