Dominavęs Vesely nukalė „Fenerbahče“ pergalę prieš Eurolygos autsaiderius

2018-12-20 22:38
Nuotr.: Facebook.com
  • Stambulo „Fenerbahče“ 89:65 pranoko Podgoricos „Budučnost“

• Janas Vesely pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus

Janas Vesely buvo sunkiai įmenama mįslė savo varžovams, o jo vedamas Stambulo „Fenerbahče“ (13-1) svečiuose 89:65 (26:20, 14:20, 27:15, 22:10) pranoko Podgoricos „Budučnost“ (3-11) krepšininkus.

Čekas per 23 minutes pelnė 19 taškų (9/12 dvitaškių, 1/1 baudų metimas), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Stambulo ekipos pergalę lėmė sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys. Vesely surinko 4 taškus iš eilės, Joffrey Lauvergne‘as pridėjo du taškus, o Erickas Greenas smeigė tritaškį ir svečių pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 63:51.

19
29
9
3

Ketvirtojo kėlinio viduryje Željko Obradovičiaus auklėtiniai galutinai uždarė rungtynes. Marko Guduričius pataikė iš toli, o Lauvergne‘as surinko 8 taškus paeiliui ir po jo metimo su varžovo pražanga „Fenerbahče“ persvara tapo triuškinama – 83:61.

„Budučnost“: Earlas Clarkas 15 (5/10 dvit.), Petaras Popovičius 12 (4/6 dvit.), Nemanja Gordičius 11.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 19 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Joffrey Lauvergne‘as 17 (5/9 dvit.), Kostas Sloukas 11 (3/5 trit.).