Durantas išplėšė pratęsimą, bet galiausiai „Warriors“ krito po Lillardo tritaškio

• „Trail Blazers“ po Lillardo tritaškio pratęsime 110:109 parklupdė „Warriors“

• Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Warriors“ išgelbėjo tritaškį pataikęs Kevinas Durantas, kurio metimas išlygino rezultatą

• Sethas Curry ketvirtajame ketvirtyje surinko 11 taškų iš eilės

• NBA čempionai nuo baudų metimų linijos pataikė 6 iš 15 metimų

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (19-15) ekipa, kurios herojumi tapo Damianas Lillardas.

27
26
12
4

Pratęsime likus žaisti 6,3 sekundės, komandos lyderis smeigė tritaškį, lėmusį „Blazers“ triumfą Oklande 110:109 (27:28, 25:18, 23:25, 27:31, 8:7) prieš vietos „Golden State Warriors“ (23-12).

Po minutės pertraukėlės kamuolį prisiėmė Kevinas Durantas, bet jam nebepavyko sužaisti taip sėkmingai, kaip ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Jame „Warriors“ lyderis, likus 20,1 sekundės, pataikė iš toli ir išlygino rezultatą 102:102.

Lillardas tąkart irgi bandė išgelbėti „Blazers“, tačiau jo metimas iš toli skriejo pro šalį.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 52,7 sekundės, po C.J. McCollumo taiklių baudų metimų svečiai pirmavo penkiais taškais – 102:97, bet tuomet nesulaikė Duranto, kurio penkis taškai iš eilės ištempė „Warriors“ į pratęsimą 102:102.

Durantas per 42 minutes pelnė 26 taškus (9/16 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Asmeninį šou ketvirtajame ketvirtyje surengė ir „Blazers“ garbę ginantis Sethas Curry, kuris susmeigė tris tritaškius paeiliui ir per trijų minučių atkarpą surinko 11 taškų.

„Warriors“ krepšininkai šioje dvikovoje nuo baudų metimų linijos krepšį atakavo 40 proc. taiklumu – pataikė 6 iš 15 metimų. Snaiperis Klay Thompsonas realizavo 1 iš 4, Stephenas Curry – 1 iš 3, Durantas – 2 iš 4, o Kevonas Looney prametė abi baudas.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (11/26 metimai, 7 rez. perd, 7 kld.), Kevinas Durantas 26 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Draymondas Greenas (11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Klay Thompsonas (8 atk. kam.) – po 15.

„Trail Blazers“: Jusufas Nurkičius 27 (12 atk. kam.), C.J. McCollumas 24 (7/22 metimai), Damianas Lillardas 21 (7/20 metimai), Moe Harklessas (8 atk. kam.) ir Sethas Curry – po 11.