„Top 16“ etapo starte – dramatiška Kalniečio ekipos pergalė

2019-01-02 22:03
Nuotr.: SIPA – Scanpix
  • Vilerbano ASVEL svečiuose 67:65 palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“

• Mantas Kalnietis pelnė 4 taškus ir surinko 4 naudingumo balus

Vilerbano ASVEL (1-0) Europos taurės „Top 16“ etapo starte laimėjo vos vieną kėlinį, tačiau to pergalei pakako. Manto Kalniečio atstovaujama ekipa išvykoje 67:65 (15:15, 19:19, 17:18, 16:13) palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-1) pasipriešinimą.

Kalnietis prie pergalės pridėjo 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius ir 4 naudingumo balus.

ASVEL mini spurtą surengė iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms. Davidas Lighty pelnė taškus su varžovo pražanga, Alpha Kaba pasižymėjo iš vidutinio nuotolio ir svečiai įgijo 6 taškų persvarą (67:61).

16
26
4
13

Po šio epizodo sekė keturi iš eilės Dimitrijaus Kulagino taškai. Paskutinįjį savo dvitaškį jis pataikė iki mačo pabaigos likus 14 sekundžių. Rusas dar bandė išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą su sirena blokavo Kaba bei taip išsaugojo trapią ASVEL persvarą.

„Lokomotiv“: Jamelas McLeanas 17 (4/8 dvit.), Mateuszas Ponitka 13 (4/8 dvit.), Dimitrijus Kulaginas 12 (5/8 dvit.).

ASVEL: Alpha Kaba 16 (8/13 dvit., 13 atk. kam., 4 blk., 26 naud. bal.), Davidas Lighty 15 (4/6 dvit.), Amine Noua 13 (5/8 dvit.).