Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidęs „Chimki“ klubas išvykoje sutriuškino Eurolygos debiutantus

2019-01-04 00:28
Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
  • „Gran Canaria“ savo aikštėje 70:99 neatsilaikė prieš „Chimki“ krepšininkus

• Nugalėtojams 20 taškų pelnė Dee Bostas

• Šeimininkų gretose Siimas-Sanderis Vene surinko 12 taškų

• „Chimki“ vis dar negali padėti traumą besigydantis Aleksejus Švedas

Maskvos srities „Chimki“ (6-10) įspūdingai spurtavo antrajame kėlinyje bei išvykoje 99:70 (23:30, 27:6, 23:14, 26:20) nepasigailėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (6-10) ekipos.

13-ąją rungtynių minutę šeimininkai dar turėjo 8 taškų persvarą (34:26), tačiau tuomet svečiai iš Rusijos spurtavo 24:2 ir po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklę persvarą (50:36).

Po ilgosios pertraukos svečiai nemažino apsukų ir pradėjo triuškinti savo priešininkus (62:39), o ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas (99:70).

16
22
2
67%
6/9

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Dee Bostas, kuris per 25 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, tiek pat sykių suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje dviženklį taškų skaičių surinko estas Siimas-Sanderis Vene. Puolėjas per 17 minučių pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.) bei mačą baigė su 8 naudingumo balais.

„Chimki“ vis dar nepadeda ekipos lyderis Aleksejus Švedas, kuriam lapkričio 23-ąją rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ lūžo pirštas.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 14, D.J. Strawberry 13, Siimas-Sanderis Vene 12.

„Chimki“: Dee Bostas 20, Charlesas Jenkinsas 18, Jordanas Mickey 16, Garlonas Greenas 11.