Pratęsimo pareikalavusiame trileryje Čikagoje – galingas Sabonio dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė

• Tai buvo 6-oji iš eilės Indianos klubo pergalė

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o jo ir Victoro Oladipo vedama Indianos „Pacers“ (26-12) ekipa Čikagoje per pratęsimą 119:116 (18:30, 36:28, 21:20, 30:27, 14:11) palaužė vietos „Bulls“ (10-29) krepšininkų pasipriešinimą.

23
32
12
100%
5/5

Sabonis per 31 minutę praleistą ant parketo pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“, likus truputį daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, po lietuvio taiklių baudos metimų turėjo saugų 6 taškų pranašumą (100:94), tačiau Zacho LaVine'o du tritaškiai iš eilės padėjo šeimininkams išlyginti rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą (105:105).

Per papildomas penkias minutes žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau lemiamą žodį tarė svečių lyderis Oladipo, kuris smeigė sudėtingą tritaškį likus mažiau negu sekundei iki pratęsimo pabaigos (119:116) ir padėjo iškovoti 6-ąją iš eilės „Pacers“ pergalę.

Rungtynių herojus, kuris vien per pratęsimą surinko 9 taškus, iš viso per 37 minutes pelnė 36 taškus (11/15 dvit., 4/13 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų ekipoje puikų pasirodymą surengė Lauri Markkanenas. Suomis per 42 minutes pelnė 27 taškus (7/11 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, tačiau suklydo 6 kartus.

Tai buvo jau trečioji iš eilės „Bulls“ nesėkmė.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 31, Lauri Markkanenas 27 (9 atk. kam., 6 kld.), Krisas Dunnas 16 (17 rez. perd.), Wendellas Carteris 15 (8 atk. kam.), Antonio Blakeney 13.

„Pacers“: Victoras Oladipo 36, Domantas Sabonis 23 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 16, Bojanas Bogdanovičius 13, Tyreke Evansas 10.

Triuškinantis Sabonio dėjimas:

eflow
Kas dėl Parker, nesidomėjau kokia yra jo alga, jeigu tai kosminiai pinigai, tai vadinasi čia vadovybė blogai dirba ką ir kalbėjau, kad turi daug kas keistis bulls organizacijoje, o kas dėl Parker potencialo, tai jis yra jaunas, perspektyvus žaidėjas su gan gera statistika, žiūrint į ateitį, su kitais bulls jaunaisiais talentais Markkanen ir LaVine galėtų pakelti komandą į kitą lygį, kas buvo su 76ers, tik tam reikia laiko.
2019-01-05
To eflow
Matosi nieko neišmanai apie Bulls žaidimą. Kaip tik Parkeris yra siūlomas kitoms komandoms nes nevertas savo pinigų o ir nesipaišo Bulls komandoje išvys...

Bulls kažkiek 76ers primena, jeigu kitais metais gauti kokį naujoką visai neblogai žiūrėtusi.
2019-01-05
dziugiu del Sabonio. 0 del bullsu, tai tenka tik pritarti eflow komentarui.. :)
2019-01-05
eflow
Džiugu dėl Sabonio, vertas tikrai geriausio 6 žaidėjo vardo. Žiūrint į Bulls sukylą nostalgija, matant šią areną, spalvas, atsimenu nuo mažens kaip stebėdavau Bulls rungtynes, kokia tai buvo didi komanda, o dabar.. Velkasi turnyrinės lentelės gale su jokiom perspektyvom pakilti iš jos ir patekti į PO ir tai šviečiasi bent 2m. Turi kažkas keistis komandos vadovybėje, trenerių štabe ir žinoma tarp žaidėjų. Miestas nuostabus, sirgaliai nuostabūs, viena turtingiausių komandų, o tokie rezultatai.. Išsaugojus LaVine, Markkanen ir Parker, pridėjus dar keletą perspektyvių žaidėjų ir žinoma patyrusių žaidėjų, būtų galima svajoti po poros sezonų apie aukštas vietas lentelėje. To ir linkiu šiai komandai, nes ji tikrai nenusipelnė būti ten, kur yra dabar.