Nuotr.: Nuotr. Scanpix
  • „Celtics“ 114:93 šventė pergalę prieš „Mavericks“ ekipą

• Haywardas surinko 16 taškų, 11 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyvius perdavimus

• Dončičius pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius

Universaliai rungtyniavusio Gordono Haywardo vedama Bostono „Celtics“ komanda (23-15) 114:93 (34:23, 24:28, 26:17, 30:25) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ klubą (18-20).

Per pirmąjį mačo kėlinį 18 taškų deficitą susikrovusi „Mavericks“ varžovus arčiau prisivijo tik trečiajame ketvirtyje, kai atsilikimą sumažino vos iki taško.

Visgi tai rungtynių rezultato persverti taip ir nepadėjo, paskutinius du kėlinius užtikrintai pabaigusi „Celtics“ iškovojo dar vieną pergalę

16
23
100%
2/2
44%
4/9

Haywardas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 16 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ gretose Luka Dončičius surinko 19 taškų, sugriebė 9 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas Dalaso klubo legionierius, Dirkas Nowitzki, mačą baigė nepelnęs nė taško ir atkovojęs 2 kamuolius, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje sulaukė gražaus gesto iš varžovų sirgalių – jie atsistoję skandavo veterano vardą.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 21, Jaysonas Tatumas 18, Marcusas Smartas 17, Gordonas Haywardas 16 (8 atk. kam, 8 rez. perd), Alas Horfordas 10.

„Mavericks“:Harrisonas Barnesas 20, Luka Dončičius 19, DeAndre Jordanas 12 (15 atk. kam), Wesley Matthewsas 11.