• Atėnų „Panathinaikos“ namuose 77:67 įveikė Miuncheno „Bayern“

• Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Ioannis Papapetrou pelnė 18 taškų

• Sezono mačą sužaidęs Nickas Calathes pridėjo 14 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 30 naudingumo balų

• Lukas Lekavičius per 9 minutes pelnė 1 tašką ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus

Ioannis Papapetrou pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (8-9) namuose 77:67 (22:11, 21:21, 16:18, 18:17) pranoko Miuncheno „Bayern“ (8-9) krepšininkus.

14
29
3
11

Papapetrou per 37 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Panathinaikos“ pergalę garantavo sėkminga susitikimo pradžia. Papapetrou bei Nickas Calathes pelnė po dvitaškį, DeShaunas Thomasas pelnė dar du taškus, o Papapetrou smeigė tolimą metimą ir 12:2 spurtavę šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių įgijo dviženklę persvarą (22:11).

Po šios atkarpos „Bayern“ arčiausiai buvo trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet Vladimiras Lučičius pataikė tritaškį ir savo ekipos persvarą sumažino iki 6 taškų (39:45). Vis tik „Panathinaikos“ netruko atsakyti savo atkarpa ir greitai atstatę dviženklį pranašumą Vokietijos klubui koviniu atstumu priartėti nebeleido.

Lukas Lekavičius aikštelėje praleido 9 minutes, per kurias pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 5 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 18 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Nickas Calathes 14 (6/7 dvit., 11 rez. perd., 30 naud. bal.), Jamesas Gistas 13 (6/8 dvit.), Mattas Lojeski 11, DeShaunas Thomas 10.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 21 (5/6 dvit., 3/7 trit.), Petteri Koponenas 9 (1/6 trit.), Vladimiras Lučičius 8.