Įspūdinga kova San Antonijuje: 301 taškas, fantastiški pasirodymai ir „Spurs“ triumfas

• „Spurs“ pataikė 16 tritaškių iš 19

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje sužaistos įspūdingos dviejų pratęsimo pareikalavusios rungtynės San Antonijuje, kuriame vietos „Spurs“ (25-18) 154:147 (33:23, 37:40, 35:30, 25:37, 11:11, 13:6) sugebėjo įveikti Oklahomos „Thunder“ (25-16).

56
53
4
9

Nugalėtojų komandoje karjeros rungtynes sužaidė LaMarcusas Aldridge’as, kuris pelnė 56 taškus (20/33 dvit., 16/16 baudos) ir užfiksavo naują savo asmeninį rezultatyvumo rekordą.

Prieš tai Aldridge’o rekordas buvo 45 taškai, kuriuos jis pelnė praėjusiais metais.

„Spurs“ puolėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Iki šio mačo Aldridge’as šį sezoną vidutiniškai pelnydavo po 19,8 taško ir NBA užėmė 31-ąją vietą. Po tokios dvikovos jo vidurkis šoktelėjo iki 20,7 taško, o rezultatyviausių krepšininkų sąraše dabar 33-ejų metų 211 cm ūgio puolėjas yra 26-oje vietoje.

San Antonijaus komanda pataikė net 16 tritaškių metimų iš 19 bandymų (84,2 proc.). Toks tolimų metimų taiklumas yra geriausias NBA istorijoje rungtynėse, kuriose komanda išmetė bent 15 tritaškių. „Spurs“ pataikė pirmuosius 14 savo tolimų šūvių ir taip užfiksavo klubo rekordą.

Marco Belinelli pataikė visus 5 tritaškius, Davis Bertans – visus keturis, Brynas Forbesas – visus tris. Patrickas Millsas įmetė 3 tolimus metimus iš 4, o Derrickas White’as – 1 iš 3.

Oklahomos komandoje siautėjo Russellas Westbrookas, kuris atliko 24 rezultatyvius perdavimus ir pasiekė karjeros rekordą. Westbrookas iki šio mačo daugiausiai rezultatyvių perdavimų buvo atlikęs 22, o šį pasiekimą buvo užfiksavęs 2016 metais.

Įžaidėjas surinko trigubą dublį – taip pat pelnė 24 taškus ir pridėjo 13 atkovotų kamuolių.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 16 sekundžių „Spurs“ buvo priekyje 3 taškais (129:126), bet Westbrookas pelnė dvitaškį, o į tai Aldridge’as atsakė įmesdamas vieną baudą. Likus 5,6 sek. Jerami Grantas įkrovė iš viršaus ir komandos po netaiklios DeMaro DeRozano šūvio turėjo žaisti pratęsimą.

Pirmajame pratęsime „Spurs“ du kartus buvo įgijusi keturių taškų persvarą, tačiau galiausiai dvitaškį įmetė Jerami Grantas, Stevenas Adamsas pasižymėjo dėjimu ir komandos buvo pasiųstos į antrąjį pratęsimą.

Jo metu Paulas George’as po savo dvitaškio buvo nubaustas technine pražanga, o tuomet LaMarcusas Aldridge’as įmetė vieną baudos metimą, Derrickas White’as ir DeMaras DeRozanas pridėjo po dvitaškį ir „Spurs“ nutolo penkiais taškais (148:143).

Likus 40 sekundžių George’as realizavo baudos metimus ir „Thunder“ priartino iki 2 taškų, bet nesustabdomai žaidęs Aldridge’as išprovokavo pražangą ir sumetė baudos metimus. Galiausiai „Spurs“ pergalę baudų metimais įtvirtino White'as ir Aldridge'as.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 56 (20/33 dvit., 16/16 baudos), Derrickas White’as 23 (8 rez. perd.), Marco Belinelli 19 (5/5 trit.), DeMaras DeRozanas 16 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Brynas Forbesas (3/3 trit., 8 atk. kam.) ir Patrickas Millsas (3/4 trit.) po 14, Davis Bertanis 12 (4/4 trit.).

„Thunder“: Paulas George’as 30 (8 atk. kam.), Jerami Grantas 25 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 24 (13 atk. kam., 24 rez. perd.), Terrance’as Fergusonas 21 (7/10 trit.), Stevenas Adamsas 19.

O čia tai rungtynės.Spurs tritaškių pataikymas tai nerealus.Baudų dažnai komandos taip nepataiko,kaip Spurs tritaškius metė.Atsigavę jau po sunkios sezono pradžios ir kyla vis aukštyn.
2019-01-11
To asas
Sudu lyga yra eurolyga kibiras ir visos kitos. Va cia tikra laisva rezultatyvi kase kokia ir turi but. Nerealios rungtynes. Tokios net nba buna labai retai
2019-01-11
-1
Virginijus Šeškus
Čia jum ne žalgiriuko apgailėtinas puolimas kur jau kelintose rungtynese vos 60 sukrapšto.