Istorinio Dončičiaus trigubo dublio nepakako – „Mavericks“ krito prieš Antetokounmpo vedamą „Bucks“

• „Mavericks“ išvykoje 106:116 nusileido „Bucks“

• Luka Dončičius tapo antruoju jauniausiu žaidėju NBA istorijoje, surinkusiu trigubą dublį

• Slovėnas per 32 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

• Milvokio komandą į pergalę vedęs Giannis Antetokounmpo pasižymėjo dvigubu dubliu – sumetė 31 tašką ir sugriebė 15 kamuolių

Luka Dončičius surinko trigubą dublį, tačiau jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (20-25) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 106:116 (26:35, 33:22, 25:35, 22:24) krito prieš Giannio Antetokounmpo vedamą Milvokio „Bucks“ (32-12) klubą.

Slovėnas per 32 minutes pelnė 18 taškų (4/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo vieną varžovų metimą, 3 kartus kamuolį prarado bei sykį prasižengė, taip surinkdamas 25 naudingumo balus.

19-metis Dončičius tapo antruoju jauniausiu žaidėju NBA istorijoje, surinkusiu trigubą dublį. Markelle Fultzas tokį pasirodymą surengė būdamas dešimčia dienų jaunesnis už dabar lygoje spindintį slovėną.

31
30
50%
9/18
15

Įdomu tai, jog Dončičiaus buvęs ilgametis „Mavericks“ vedlys vokietis Dirkas Nowitzkis savo pirmąjį trigubą dublį surinko prieš tą pačią Milvokio komandą.

Tuo metu graikas Antetokounmpo per 35 minutes užfiksavo įstabų dvigubą dublį – sumetė 31 tašką (9/18 dvit., 1/2 trit., 10/12 baud. met.), sugriebė 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 efektyvumo balų.

Ant Dalaso ekipos atsarginių žaidėjų suolelio sėdėjo Giannio brolis Kostas Antetokounmpo, visą šį sezoną praleidęs plėtojimosi lygoje ir prie „Mavericks“ komandos prisijungęs tik prieš pat išvykstant į ilgesnę išvykos mačų seriją.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (15 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Ericas Bledsoe 21 (5 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19 (5 per. kam.), Brookas Lopezas 16 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (8 atk. kam.), Sterlingas Brownas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 18 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 16, DeAndre Jordanas (15 atk. kam.) ir Wesley Matthewsas po 15, Dorianas Smithas 13.