Arti dvigubo dublio buvęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo Memfyje

Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 103:106 pralaimėjo „Grizzlies“ krepšininkams

• Sabonis pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius

• „Grizzlies“ nutraukė 8 pralaimėjimų iš eilės seriją

Domantas Sabonis žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujamas Indianos „Pacers“ (32-16) klubas NBA rungtynėse išvykoje 103:106 (19:24, 23:29. 27:25, 34:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (20-30) krepšininkams.

Sabonis aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Indianos ekipos nesėkmę lėmė prastai sužaista pirmoji rungtynių pusė, kurioje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (42:53).

22
26
11
2

Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą (67:67), tačiau „Grizzlies“ krepšininkai ketvirtį užbaigė spurtu 11:2 (78:69), o lemiamoje dvikovos atkarpoje sėkmingai saugojo savo pranašumą ir iškovojo pergalę (106:103).

„Pacers“ praėjusiose rungtynėse dėl patirtos kelio traumos neteko visam sezonui savo lyderio Victoro Oladipo, kuris rinkdavo vidutiniškai po 18,8 taško.

Nugalėtojams Mike'as Conley per 32 minutes pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 4 kartus suklydo.

Sabonio oponentas Marcas Gasolis aikštėje praleido 30 minučių ir įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.) bei atkovojo 7 kamuolius.

„Grizzlies“ ekipa iki šio mačo buvo pralaimėjusi aštuonis kartus paeiliui. Indianos klubui tai buvo pirmoji patirta nesėkmė po trijų iš eilės pergalių.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 22 (11 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 20, Marcas Gasolis 18, Justinas Holiday 16, Bruno Caboclo 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 21, Darrenas Collisonas 18 (9 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Domantas Sabonis 11 (8 atk. kam.), Cory Josephas 10.