Mače su „Budučnost“ siautėjęs De Colo sužaidė geriausias karjeros rungtynes

Nuotr.: Valery Sharifulin/TASS - Scanpix
Nuotr. Valery Sharifulin/TASS - Scanpix
  • Maskvos CSKA namuose 99:69 sutriuškino Podgoricos „Budučnost“

• Karjeros mačą sužaidęs Nando De Colo pelnė 26 taškus ir surinko 38 naudingumo balus

Nando De Colo sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Maskvos CSKA (16-5) namuose 99:69 (28:20, 24:27, 20:14, 27:8) nepasigailėjo Podgoricos „Budučnost“ (6-15).

26
38
50%
4/8
7

De Colo per 28 minutes pelnė 26 taškus (3/3 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 8/8 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus suklydo bei surinko 38 naudingumo balus.

Prieš tai prancūzas geriausias rungtynes buvo sužaidęs 2017 m. su Kauno „Žalgiriu“. Tąkart jis Kaune pelnė 25 taškus ir surinko 37 naudingumo balus. Tuo metu 2012 m., kuomet dar žaidė Valensijoje, De Colo Europos taurės mače su Nymburko ČEZ pelnė 32 taškus ir rungtynes paliko su 41 naudingumo balu.

CSKA pabėgo po ilgosios pertraukos. Nikita Kurbanovas realizavo baudų metimus, Danielis Hackettas pridėjo dvitaškį, De Colo taip pat neklydo mesdamas baudas, o amerikietis atseikėjo tolimą metimą ir šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą – 66:55.

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo visiškas CSKA dominavimas. Rusijos ekipa ketvirtį pradėjo spurtuodama 13:0 ir po De Colo dvitaškio jau triuškino varžovus (85:63). „Budučnost“ pirmuosius taškus lemiamame kėlinyje pelnė sužaidus daugiau nei 5 minutes, o CSKA ketvirtį laimėjo 27:8.

CSKA: Nando De Colo 26 (4/8 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Danielis Hackettas 17 (4/6 dvit.), Sergio Rodriguezas 14 (3/5 trit.), Kyle‘as Hinesas 11.

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 11, Jamesas Bellas 10 (2/7 trit.), Filipas Barovičius 9.

m
2019-02-02
-2
Baigėsi Bitadzės siautėjimas,kai su rimta gynyba susidūrė.- 9 naudingumo balai,prasčiausias jo pasirodymas.Visa komanda tik 10 perdavimų atliko.Rusai su kaupu atkeršijo už pralaimėjimą Podgoricoje.
2019-02-01
-1
Aja
Zalgirio neturetu but, viena kart issauna per 20metu, o taip gadina vaizda 19metu
2019-02-01
+2
Tokių komandų kaip Buduschinot neturėtų būti EUROLYGOJE. Parazituojantis klubas kuris cska pao tam pačiam žalgiriui tik donaras pergalių. O eurolyga galvoja plestis ir tokių klubelių bus daugiau kaip šitas antikrepšinį demonstruojantis klubas. Reikia lygiuotis į Nba kur pati stipriausia lygą o eurolyga pagaliaus sukurė gerą formatą tik nori viską keisti. Žalgiris ir visi likę klubai privalėtų reikalauti didesnės grąžos iš tv transliacijų siekiant uždirbti