Per plauką nuo sensacijos: „Real“ vos išsigelbėjo mače su „Daruššafaka“

Nuotr.: SIPA – Scanpix
  • Madrido „Real“ svečiuose 86:82 įveikė Stambulo „Daruššafaka“

• Po dviejų kėlinių „Real“ pirmavo 53:38, tačiau Toney Douglasas paskutinę minutę rezultatą buvo išlyginęs

• Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Anthony Randolphas 15 taškų ir surinko 16 naudingumo balų

Sunkią pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (17-4) klubas. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 86:82 (23:16, 30:22, 19:21, 14:23) palaužė autsaiderę Stambulo „Daruššafaka“ (3-18).

Rungtynių atomazga vyko pačioje mačo pabaigoje. Prasidėjus paskutinei minutei, Toney Douglasas pataikė iš toli ir taip rezultatą išlygino – 82:82.

Vis tik kitoje atakoje Walteris Tavaresas išprovokavo Jeremy Evanso pražangą, realizavo baudos metimus ir rezultatą vėl persverė „Real“ naudai, varžovams palikdamas 18 sekundžių (84:82).

15
16
67%
6/9
2

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Anthony Randolphas pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Po šio epizodo Douglasas suklydo, Kartalas Ozmizrakas užsidirbo nesportinę pražangą, o Facundo Campazzo šaltakraujiškai sumetė baudas ir įtvirtino „Karališkojo“ klubo pergalę.

Po dviejų kėlinių užtikrintai 53:38 pirmavęs „Real“ sugriuvo paskutiniajame ketvirtyje. Šeimininkai per pirmąsias dvi ketvirtojo kėlinio minutes laimėjo atkarpą 7:0 ir kaip mat grįžo į rungtynes – 66:72.

„Real“ į tai atsakė savo spurtu ir ketvirčio viduryje po Gabrielio Decko taškų pirmavo 78:69. Vis tik Kartalas Ozmizrakas surinko 5 taškus iš eilės, tritaškį smeigė Toney Douglasas, o dar du taškus pridėjo Jeremy Evansas ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, „Daruššafaka“ deficitas siekė minimumą (79:80).

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 27 (6/11 trit., 4 kld.), Jeremy Evansas 18 (12 atk. kam.), Kartalas Ozmizrakas 11.

„Real“: Anthony Randolphas (6/9 dvit.) ir Trey Thompkinsas po 15, Jaycee Carrollas 12 (4/5 dvit., 1/5 trit.), Klemenas Prepeličius 10.