Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „76ers“ savo aikštėje 117:110 įveikė Denverio „Nuggets“ krepšininkus

• Šeimininkų gretose debiutavęs Harrisas pelnė 14 taškų ir atkovojo 8 kamuolius

• Jokičius surinko trigubą dublį: 27 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų

NBA rungtynėse Filadelfijos „76ers“ (35-20) krepšininkai savo aikštėje 117:110 (33:23, 23:33, 27:26, 34:28) įveikė Nikola Jokičiaus vedamą Denverio „Nuggets“ (37-18) klubą.

34
32
86%
6/7
86%
6/7

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, rezultatas buvo lygus (103:103), tačiau šeimininkai surengė spurtą 10:2 (113:105) ir pratęsė „Nuggets“ pralaimėjimų seriją iki trijų.

Nugalėtojų gretose sėkmingai debiutavo iš Los Andželo „Clippers“ mainų keliu atvykęs Tobiasas Harrisas. Amerikietis per 32 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit.) bei sugriebė 8 kamuolius.

„Man labai daug reiškia, kad debiutavau sėkmingai ir sulaukiau didžiulio fanų palaikymo. Jaučiuosi gerai, kad buvau įvertintas“, – po dvikovos džiaugėsi Harrisas.

Su Harrisu į Filadelfiją atvykęs Bobanas Marjanovičius per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Nuggets“ vyriausiasis treneris Michaelis Malone'as įvertino „76ers“ sudėties pasiketimus.

„Pažiūrėkite į jų startinį penketą. Išskyrus J.J. Redicką, jie visi yra aukšti ir atletiški. Su jais bus labai sunku tvarkytis visoms komandoms“, – sakė Malone'as.

Svečių ekipoje Jokičius užfiksavo trigubą dublį: 27 taškai (10/17 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ ekipai dėl traumų nepadėjo du startinio penketo žaidėjai: Paulas Millsapas ir Gary Harrisas.

„76ers“: J.J. Redickas 34 (6/7 trit.), Jimmy Butleris 22 (14/14 baud.), Joelis Embiidas 15 (12 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 14 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas 12 (9 kld.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jamalas Murray 23, Willas Bartonas 14 (8 atk. kam.), Trey Lylesas 13, Malikas Beasley 12, Masonas Plumlee 10 (8 atk. kam.).

kasioguru
jei reiktu sureitinguot rytu lyderius, sakyciau vistiek siai dienai Bucks>Celtics>Raptors>Sixers.
2019-02-09
+1
Sixers suolas taip pat sustiprėjo-yra Scottas,Ennisas,Bobanas.Tai komanda kaip reikiant padirbėjo mainų laikotarpiu.Rytuose dabar dėl pirmų vietų bus tikras karas.