„Kylančių žvaigždžių“ rungtynėse – nesustabdomas Kuzma ir amerikiečių pergalė

2019-02-16 07:43

Šarlotėje prasidėjo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis, kurio atidaromuoju renginiu tapo iš geriausių lygos naujokų ir antramečių sudarytos rinktinės. Rezultatyvumu pasižymėjusiame mače JAV krepšininkai 161:144 (40:30, 43:41, 40:46, 38:27) įveikė Pasaulio rinktinę.

Naudingiausiu susitikimo žaidėju pripažintas Los Andželo „Lakers“ puolėjas Kyle'as Kuzma. Antrus metus lygoje žaidžiantis Kuzma per 22 minutes pelnė 35 taškus (12/17 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Pasaulio rinktinės gretose rezultatyviausiai žaidęs Filadelfijos „76ers“ gynėjas Benas Simmonsas per 21 minutę pelnė 28 taškus (14/17 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Mačą geriau pradėjo amerikiečiai, kurie po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklę persvarą (83:71) ir nors Pasaulio rinktinei trečiojo kėlinio pabaigoje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimumo (113:114), tačiau Kuzmos, Jaysono Tatumo ir Trae Youngo trio neleido suabejoti iš JAV žaidėjų sudarytos rinktinės pranašumu (161:144).

Pasaulio rinktinei atstovavęs Dalaso „Mavericks“ krepšininkas Luka Dončičius per 24 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/9 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino „Nets“ latvis Rodions Kurucs per 16 minučių pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Praėjusiais metais Pasaulio rinktinė 150:141 įveikė amerikiečius, o nugalėtojams 10 taškų pelnė Domantas Sabonis.

„JAV“: Kyle'as Kuzma 35, Jaysonas Tatumas 30 (9 atk. kam.), Trae Youngas 25 (6/11 trit., 10 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 20 (9 rez. perd.), Marvinas Bagley 14, Johnas Collinsas 12, Kevinas Knoxas 11, Jarenas Jacksonas 10.

„Pasaulis“: Benas Simmonsas 28 (14/17 dvit.), Lauri Markkanenas 21, Shai Gilgeousas-Alexanderis, Bogdanas Bogdanovičius ir DeAndre Aytonas (8 atk. kam.) po 15, Joshas Okogie ir Luka Dončičius (9 rez. perd.) po 13, O.G. Anunoby 12, Rodions Kurucs 10.