Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
  • Milano „AX Armani Exchange“ namuose 87:83 palaužė Tel Avivo „Maccabi“

• Nugalėtojams Mike'as Jamesas pelnė 19 taškų ir surinko 25 naudingumo balus

• Mindaugas Kuzminskas prie pergalės pridėjo 4 taškus

Pergalę po įspūdingos kovos pasiekė lietuviškasis Milano „AX Armani Exchange“ (12-11) klubas, kuris namuose 87:83 (20:22, 27:25, 17:15, 23:21) patiesė Tel Avivo „Maccabi“ (10-13) krepšininkus.

Visų rungtynių metu komandos žaidė taškas į tašką, tačiau svarbiausiu metu iniciatyvą perėmė šeimininkai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, „AX Armani Exchange“ atsiliko 72:73, tačiau tuomet Jeffas Brooksas pataikė iš toli, Mike‘as Jamesas atliko sudėtingą reidą krepšio link, o galų gale smeigė tritaškį ir šeimininkams sukrovė 7 taškų persvarą – 80:73.

19
26
5
89%
8/9

Svečiai dar bandė kabintis į rungtynes. DeAndre Kane‘as pataikė metimą iš po krepšio, Scottie Wilbekinas smeigė tritaškį ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, „Maccabi“ deficitas sumenko iki 4 taškų (80:84).

Vis tik kitos svečių atakos sėkmingos nebuvo, o pergalę įtvirtino dar du Nunnally baudų metimai (86:80).

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Jamesas, kuris pelnė 19 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 8/9 baudos), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias prie pergalės pridėjo 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudos), 2 atkovotus kamuolius, 1 klaidą bei 2 naudingumo balus.

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 19 (4/6 dvit.), Curtis Jerrelsas 16 (2/4 trit.), Jeffas Brooksas 15 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 13.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (5/9 trit.), Michaelas Rollas 16 (4/11 trit.), Johnny O‘Bryantas 14 (8 atk. kam.), Tarikas Blackas 11 (7 atk. kam.).