Ketvirtajame kėlinyje puikiai rungtyniavęs Valančiūnas neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo pralaimėjimo „Bulls“

2019-02-28 06:46

• „Grizzlies“ namuose 107:109 neatsilaikė prieš „Bulls“ krepšininkus

• Valančiūnas šeimininkams pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

• Nugalėtojams 30 taškų surinko LaVine'as

Jonas Valančiūnas paskutinėmis minutėmis vedė Memfio „Grizzlies“ (24-39) ekipą į priekį, tačiau to neužteko pasiekti pergalei. Namie rungtyniavę „Grizzlies“ krepšininkai NBA mače 107:109 (20:20, 26:26, 28:29, 33:34) krito prieš Čikagos „Bulls“ (17-45) klubą.

30
30
67%
10/15
50%
2/4

Likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos, Valančiūnas pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki penkių taškų (92:97).

Prasidėjus lemiamai dvikovos minutei, Delonas Wrightas tiksliais baudų metimais sumažino „Grizzlies“ atsilikimą iki trijų taškų (102:105), tačiau svečiai sėkmingai rinko taškus nuo baudų metimo linijos. Valančiūnas paskutinėmis sekundėmis dar spėjo įdėti kamuolį iš viršaus ir pataikyti iš toli, tačiau tai nuo pralaimėjimo šeimininkų neišgelbėjo – 107:109.

Tai buvo jau penktasis „Grizzlies“ pralaimėjimas per pastarąsias šešerias rungtynes. Tuo metu „Bulls“ pasiekė ketvirtąją pergalę per paskutines penkias dvikovas.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Grizzlies“ gretose rungtyniavo Avery Bradley. Gynėjas per 38 minutes pelnė 23 taškus (4/11 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir tiek pat kartų atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Zachas LaVine'as per 35 minutes surinko 30 taškų (10/15 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Grizzlies“: Avery Bradley 23, Mike'as Conley 21, Jonas Valančiūnas ir Justinas Holiday po 13, Joakimas Noah 12 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30, Lauri Markkaanenas 22 (10 atk. kam.), Otto Porteris 20, Ryanas Arcidiacono 12, Shaquille'as Harrisonas 10.

paziurekit kaip staigiai jonas pabaigoj sujudejo, ir pataike tritaski praktiskai po driblingo, net nustebau