Stambulo derbyje „Fenerbahče“ nepaliko vilčių „Anadolu Efes“ klubui

2019-02-28 21:57
Nuotr.: „BasketNews.lt“/D.Lukšta

Kosto Slouko vedamas „Fenerbahče“ (20-3) Eurolygoje nepaliko vilčių kitai to paties Turkijos didmiesčio komandai ir tik dar labiau padidino atotrūkį nuo antrojoje turnyrinės lentelės vietoje esančios Maskvos CSKA komandos.

Stambulo ekipa trečiadienio vakarą namuose 84:66 (20:17, 23:12, 14:18, 27:19) nugalėjo Ergino Atamano treniruojamus „Anadolu Efes“ (15-9) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje „Fenerbahče“ komandai sunkiai sekėsi pabėgti, tačiau lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kurį šeimininkai laimėjo 23:12 – ekipos į ilgąją pertrauką patraukė „Fenerbahče“ pirmaujant 43:29.

17
20
60%
3/5
100%
2/2

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Anadolu Efes“ krepšininkai trečiajį kėlinį laimėjo 18:14, tačiau „Fenerbahče“ lemiamame ketvirtyje ir vėl smogė (27:19) bei šventė pergale 18 taškų pranašumu – 84:66.

Sloukas buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Gynėjas per 28 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kamuolį prarado 6 sykius bei taip surinko 20 naudingumo balų.

Savų žiūrovų palaikoma „Fenerbahče“ pataikė 14 tritaškių iš 25 bandymų, kai varžovai realizavo dvigubai mažiau tolimų metimų – 7 iš 22.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 17 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikola Kaliničius 15, Luigi Datome 13, Marko Guduričius 11 taškų (3/4 trit.), Janas Vesely 8 (8 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 20 (5 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 13, Tiboras Pleissas 11.