Rungtynių pradžioje į priekį pabėgusi „Maccabi“ šventė pergalę prieš Eurolygos autsaiderius

2019-02-28 23:11

Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Tel Avivo „Maccabi“ (11-13) pelnė vienuoliktąją pergalę Eurolygoje, pagal šį rodiklį pasivydama aštuntojoje ir devintojoje turnyrinės lentelės vietose esančias Vitorijos „Baskonia“ bei Miuncheno „Bayern“ ekipas.

10
23
9
3

Tariko Blacko vedama Izraelio didmiesčio komanda ketvirtadienio vakarą namuose 77:58 (18:10, 20:13, 19:18, 20:17) nugalėjo stipriausios Senojo žemyno lygos autsaiderius – Stambulo „Daruššafaka“ (3-21) krepšininkus.

Vos prasidėjus rungtynėms „Maccabi“ iš karto bėgo į priekį ir po pirmojo kėlinio pirmavo 18:10. Šį pranašumą Izraelio ekipa padidino ir antrojo ketvirčio metu – jį laimėjo 20:13, o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 15 taškų (38:23).

„Daruššafaka“ rimtesnį iššūkį šeimininkams metė trečiajame kėlinyje, kurį vis vien pralaimėjo, tačiau tik minimaliu, vieno taško deficitu (18:19).

Lemiamame ketvirtyje ir vėl sėkmingiau sužaidę „Maccabi“ krepšininkai sutvarkė formalumus bei šventė užtrikrintą pergalė, kišenėje turėdami 19 taškų pranašumą – 77:58.

Tel Avivo klubą į pergalę atvedęs Blackas per 20 minučių pataikė visus metimus iš žaidimo ir pelnė 23 taškus (7/7 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei taip surinko 23 naudingumo balus.

„Maccabi“: Tarikas Blackas 17 (8 atk. kam., 23 naud. bal.), Michaelas Rollas 12, Alexas Tyusas 10 (9 atk. kam.), Jake‘as Cohenas 9.

„Daruššafaka“: Jeremy Evansas 17 taškų, Oguzas Savašas 10 (6 atk. kam.), Toney Douglasas 9.