• Maskvos CSKA išvykoje 97:81 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“

• 8 minučių atkarpą tarp trečiojo ir ketvirtojo kėlinių, svečiai laimėjo 26:7

• CSKA į pergalę vedė 15 taškų pelnęs ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Sergio Rodriguezas

• Vassilis Spanoulis tapo penktuoju žaidėju Eurolygos istorijoje sužaidusiu 300-ąsias rungtynes

Pergalingą seriją Eurolygoje ir toliau tęsia Maskvos CSKA (19-5) klubas, kuris šįkart svečiuose 97:81 (21:23, 30:27, 21:14, 25:17) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (12-12) bei įsirašė šeštąją pergalę iš eilės.

15
23
43%
3/7
12

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai mačo vadeles perėmė po ilgosios pertraukos. Nikola Milutinovas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau tuomet Kyle‘as Hinesas pelnė taškus su pražanga, Sergio Rodriguezas bei Cory Higginsas pridėjo po taiklų metimą ir trečiąjį kėlinį spurtu 9:1 baigę svečiai atitrūko 8 taškais (72:64).

Ritmą pagavęs CSKA nesustojo ir ketvirtajame kėlinyje. Higginsas pataikė dar vieną dvitaškį, po taiklų metimą pridėjo Joelis Bolomboy ir Hinesas, o Nando De Colo smeigė tolimą metimą ir Rusijos persvara išaugo iki 15 taškų – 85:70.

Į visišką nokdauną „Olympiakos“ buvo pasiųsti, kuomet iki mačo pabaigos buvo likę kiek daugiau nei 4 minutės. Willas Clyburnas surinko 4 taškus paeiliui ir CSKA pranašumas tapo triuškinamas – 89:70. Rusijos klubas 8 minutes trukusią atkarpą laimėjo 26:7 bei taip išsprendė visus reikalus šio vakaro rungtynėse.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Sergio Rodriguezas. Gynėjas pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Zachas LeDay 21 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 28 naud. bal.), Vassilis Spanoulis 14 (3/5 trit., 7 rez. perd.), Georgios Printezis 10.

CSKA: Cory Higginsas 18 (4/6 dvit.), Nando De Colo 16 (4/8 dvit.), Sergio Rodriguezas (12 rez. perd.) ir Kyle‘as Hinesas (7/8 dvit.) po 15, Willas Clyburnas 14, Othello Hunteris 10 (8 atk. kam.).

toupanui po sezono visos salygos i zalgiri grizti. dar geriau butu timma, vietoj ulanovo, bet jis paklausus turetu but rinkoj