Memfyje – rezultatyvus Valančiūnas, Conley karjeros rekordas ir sveiką kailį išnešusi „Grizzlies“

2019-03-06 06:20
Nuotr.: Reuters – Scanpix
  • „Grizzlies“ namuose 120:111 nugalėjo „Trail Blazers“

• Jonas Valančiūnas pataikė 6 iš 7 metimų iš žaidimo ir pelnė 17 taškų

• Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Mike'as Conley surinko 40 taškų ir 32 efektyvumo balus

• Lemiamą ketvirtį Memfio klubas laimėjo 38:25

Jonas Valančiūnas prametė vos 1 iš 7 metimų ir buvo rezultatyvus, o „Grizzlies“ (26-40) trečiadienio naktį šventė išvargtą pergalę, pažymėtą Mike‘o Conley karjeros rezultatyvumo rekordu.

Memfio klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose 120:111 (20:33, 41:30, 21:23, 38:25) nugalėjo svečius iš Portlando – „Trail Blazers“ (39-25) krepšininkus.

Valančiūnas per 21 minutę pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, vieną varžovų metimą blokavo, du kartus suklydo ir tiek pat sykių pažeidė taisykles, surinkdamas 15 naudingumo balų.

40
32
67%
10/15
86%
6/7

Tuo metu „Grizzlies“ į pergalę atvedęs Conley per 34 minutes įmetė 40 taškų (6/11 dvit., 6/7 trit., 10/15 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį bei užfiksavo 32 balus siekiantį naudingumo rodiklį.

Maža to, 19 iš 40 taškų Conley surinko ketvirtajame kėlinyje, kuriame realizavo 6 iš 7 metimų iš žaidimo.

Delonas Wrightas taip pat pakartojo savo rezultatyvumo rekordą – sumetė 25 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 efektyvumo balus.

„Grizzlies“ pergalę lėmė itin gerai sužaistas lemiamas ketvirtis, kuriame Memfio klubas varžovus pranoko 13 taškų (38:25).

Susitikimą sunkiai pradėjusi „Grizzlies“ ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 16 taškų (27:43), tačiau dar iki ketvirčio pabaigos spėjo varžovus pasivyti (61:63)  ir daugiau neleido jiems pabėgti.

Portlando ekipoje rezultatyviausiai žaidė 27 taškus (6/8 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud. met.) ir 24 naudingumo balsu surinkęs C.J. McCollumas, 24 taškus (5/8 dvit., 3/10 trit., 5/5 baud. met.) bei 8 rezultatyvius perdavimus pridėjo Damianas Lillardas.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 40 (32 naud. bal.), Delonas Wrightas 25, Jonas Valančiūnas 17, Avery Bradley 14, C.J. Milesas 12, Joakimas Noah 9 (10 atk. kam.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 27, Damianas Lillardas 24 (8 rez. perd.), Moe Harklessas 20 (6 atk. kam.), Enesas Kanteris 11, Jake‘as Laymanas 8 (6 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 6 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).