41 tašką atseikėjęs Bookeris pratęsė pergalingą „Suns“ atkarpą

Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Suns“ namie 107:96 nugalėjo „Knicks“

• Devinas Bookeris per 34 minutes pelnė 41 tašką (8/13 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus

• „Suns“ per pirmą kėlinį realizavo vos 6 metimus iš 20 ir prametė visus 7 tritaškius

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Devinas Bookeris sumetė 41 tašką bei atvedė Finikso „Suns“ (15-51) į ketvirtą pergalę per paskutinius penkis mačus.

Vakarų konferencijos autsaideriai savo aikštėje 107:96 (16:22, 33:25, 32:17, 26:32) įveikė blogiausią NBA komandą – Niujorko „Knicks“ (13-52).

22–ejų Bookeris per 34 minutes pataikė 8 dvitaškius iš 13, 6 tritaškius iš 10, 7 baudas iš 7, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė ir 5 sykius suklydo.

41
35
60%
6/10
62%
8/13

Vakarų konferencijos dugne „Suns“ per šią pergalingą atkarpą taip pat įveikė Majamio „Heat“, Los Andželo „Lakers“ ir Milvokio „Bucks“.

Finikso komanda pirmajame kėlinyje pataikė vos 6 metimus iš 20 bei prametė visus 7 tolimus metimus. Antrajame ketvirtyje „Knicks“ pirmaujant 35:24, „Suns“ spurtavo 18:4 ir pirmąkart išsiveržė į priekį 40:39.

Šeimininkai į priekį atitrūko iš karto po ilgosios pertraukos, kada Bookeris susmeigė 3 tritaškius paeiliui ir po atkarpos 11:2 „Suns“ įgijo dviženklę persvarą (60:49). Niujorko ekipa dar buvo priartėjusi per vieną tolimą metimą (57:60), bet tada „Suns“ surinko 11 taškų be atsako ir laikė kontrolę 71:58.

„Suns“: Devinas Bookeris 41, Kelly Oubre'as 18, Tyleris Johnsonas 14, Deandre Aytonas ir Richaunas Holmesas – po 10.

„Knicks“: DeAndre Jordanas 17 (14 atk. kam.), Dennisas Smithas, Damyeanas Dotsonas (9 atk. kam.) ir Noah Vonleh – po 15, Allonzo Trieras 12.