Nuotr.: Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 98:117 pralaimėjo „Bucks“ ekipai

• Domantas Sabonis vis dar nebuvo registruotas rungtynėms

• Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo pelnė 29 taškus bei atkovojo 12 kamuolių

Indianos „Pacers“ komanda (42-24) patyrė pralaimėjimą NBA čempionate, išvykoje 98:117 (24:32, 26:22, 22:30, 26:33) nusileisdama Milvokio „Bucks“ klubui (49-16).

„Bucks“ rungtynių kontrolę perėmė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai surengė spurtą 12:0.

Likus žaisti kiek daugiau nei aštuonias minutes, šeimininkai jau pirmavo 96:74 ir persvaros nebeiššvaistė.

29
31
5
100%
8/8

Nugalėtojų gretose spindėjo Giannis Antetokounmpo, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 12 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Dar 27 taškus „Bucks“ klubui pridėjo Chrisas Middletonas.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus surinkęs Mylesas Turneris, Bojanas Bogdanovičius pelnė dar 17.

Domantas Sabonis, tebesigydantis traumą, šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Pasak „Pacers“ trenerio Nate'o McMillano, jis į aikštę turėtų sugrįžti savaitgalį arba kitos savaitės pradžioje.

Kitas rungtynes Indianos klubas žais su Filadelfijos „76ers“ ekipa.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22 (17 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Kyle'as O'Quinnas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (12 atk. kam.), Chrisas Middletonas 27, Brookas Lopezas 13, Ericas Bledsoe 12.