Į istoriją įsirašęs ir rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Nowitzki neišgelbėjo „Mavericks“ nuo pralaimėjimo

• Nugalėtojams Rossas surinko 22 taškus

Dirkas Nowitzki Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse blykstelėjo ketvirtajame kėlinyje, tačiau jo atstovaujamas Dalaso „Mavericks“ (27-38) klubas išvykoje 106:111 (19:29, 28:33, 26:30, 33:19) nusileido Orlando „Magic“ (31-36) krepšininkams ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Šeimininkai nuo pirmųjų mačo minučių perėmė iniciatyvą ir prieš ketvirtąjį kėlinį buvo įgiję 19-os taškų pranašumą – 92:73.

Lemiamame ketvirtyje Nowitzki pelnė devynis taškus, o likus šiek tiek daugiau nei minutei iki mačo pabaigos, Luka Dončičius smeigė tolimą metimą ir sumažino svečių atsilikimą iki vienženklio – 104:111.

20
28
47%
7/15
6

Vis dėlto vėliau Dončičiaus metimas iš po krepšio buvo blokuotas Nikolos Vučevičiaus, o tolimas slovėno metimas, galėjęs sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, skriejo pro šalį ir „Magic“ iškovojo pergalę – 111:106.

Nowitzki aikštėje praleido 19 minučių ir pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.) bei pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Vokietis taip pat atkovojo 5 kamuolius.

Aukštaūgiui tai buvo 1505-osios rungtynės „Mavericks“ gretose ir jis tapo daugiausiai mačų viename klube sužaidusiu krepšininku NBA istorijoje.

Dončičius per 33 minutes pelnė 24 taškus (6/12 dvit., 3/8 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose, kurie tęsia kovą dėl 8-osios pozicijos Rytų konferencijoje, rezultatyviausiai žaidė Terrence'as Rossas. Gynėjas per 28 minutes pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 6/11 trit.).

„Magic“: Terrence'as Rossas 22 (6/11 trit.), Nikola Vučevičius 20 (13 atk. kam.), Aaronas Gordonas 18, Jonathanas Isaacas 14 (9 atk. kam.), D.J. Augustinas 12, Evanas Fournier 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (9 rez. perd.), Dirkas Nowitzki ir Timas Hardaway po 15, Dwightas Powellas 13.