Lou Williamsas tapo rezultatyviausiu visų laikų NBA atsarginiu krepšininku

• „Clippers“ namie 140:115 nubloškė „Celtics“ krepšininkus

• Lou Williamsas pelnė 35 taškus ir tapo rezultatyviausiu NBA atsarginiu krepšininku

• Dabar Williamsas turi 11,153 taškus, o į antrąją vietą nukritęs Dellas Curry – 11,147

• Ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ svečius triuškino 30 taškų persvara

Lou Williamsas pelnė 34 taškus ir tapo NBA lyderiu pagal rezultatyvumą rungtynėse kylant nuo suolo, o gynėjo traukiama Los Andželo „Clippers“ (39-29) savo aikštėje 140:115 (25:19, 37:30, 39:36, 39:30) lengvai įveikė Bostono „Celtics“ (41-27).

Williamsui prieš rungtynes reikėjo 28 taškų, kad pavytų Dellą Curry, kuris per savo karjerą NBA kildamas nuo suolo įmetė 11,147 taškus. „Clippers“ gynėjas į pirmąją vietą šoktelėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje.

„Viskas, kas kažką užbaigia, yra gana įspūdinga. Neįtikėtina, kaip Lou viską padaro su tokiu savo sudėjimu ir kaip dažnai jis įsiveržia į baudos aikštelę bei užbaigia atakas per aukštesnius krepšininkus“, – po rungtynių sakė „Clippers“ treneris Docas Riversas.

34
32
86%
12/14
100%
4/4

Williamsas per savo karjerą starto penkete pradėjo 109 rungtynes, o nuo suolo pakilo per 814 mačų.

Ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ svečius triuškino 30 taškų persvara, tačiau ir iki paskutinio ketvirčio buvo priekyje beveik visas rungtynes. Pirmajame kėlinyje Danilo Gallinari surinko 13 taškų ir „Clippers“ pirmavo 25:19, o antrąjį ketvirtį ekipa užbaigė spurtu 9:0 ir buvo priekyje 62:49.

Bostono komandoje nerungtyniavo peties skausmus jaučiantis Jaysonas Tatumas. Tai buvo trečiosios puolėjo rungtynės per dvejus metus trunkančią karjerą NBA, kurias atletas praleido dėl traumos.

„Clippers“: Lou Williamsas 34 (12/14 dvit.). Danilo Gallinari 25 (9/12 metimai), Montrezlas Harrellis 20, Ivica Zubacas 14 (7 atk. kam.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 12, Patrickas Beverley (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Landry Shametas po 11.

„Celtics“: Terry Rozieras 26 (6/9 trit.), Jaylenas Brownas 22, Kyrie Irvingas 18 (11 rez. perd.), Marcusas Morrisas 11, Alas Horfordas 10.