NBA čempionai nutraukė „Rockets“ devynių pergalių seriją

• „Warriors“ išvykoje 106:104 įveikė „Rockets“ krepšininkus

• Nutrūko Hiustono klubo devynių pergalių serija

• Geriausią sezono mačą sužaidęs Cousinsas pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

• Šeimininkams 29 taškus pelnė ir 10 rezultatyvių perdavimų atliko Hardenas

Oklando „Golden State Warriors“ (46-21) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sustabdė pergalingą Hiustono „Rockets“ (42-26) žygį. NBA čempionai išvykoje 106:104 (33:23, 21:29, 31:26, 21:26) palaužė šeimininkus.

Likus penkioms minutėms iki mačo pabaigos, svečių pranašumas abejonių nekėlė (102:89), tačiau „Rockets“ laimėjo atkarpą 14:2 ir po Chriso Paulo dvitaškio su pražanga sumažino atsilikimą iki minimumo – 103:104.

Vis dėlto Stephenas Curry realizavo abu baudų metimus (106:103) ir šeimininkai, kurie iki šio mačo šį sezoną buvo laimėję visus tris tapusavio susitikimus, patyrė pralaimėjimą – 104:106.

27
32
8
7

Iki šių rungtynių „Warriors“ per pastarąsias 10 dvikovų buvo patyrę 6 pralaimėjimus, o šiame mače jiems negalėjo padėti traumuotas Kevinas Durantas. Tuo metu „Rockets“ buvo laimėję 9-ias rungtynes paeiliui.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 30 taškų pelnęs (7/13 dvit., 5/10 trit., 1/1 baud.) Klay Thompsonas. Jis tapo antruoju krepšininku NBA istorijoje (pirmasis Stephenas Curry), kuriam pavyko septynis metus iš eilės reguliariajame sezone peržengti 200 pataikytų tolimų metimų ribą.

Geriausią sezono mačą sužaidęs DeMarcusas Cousinsas per 32 minutes pelnė 27 taškus (10/14 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ ekipoje išsiskyrė 29 taškus (8/11 dvit., 2/12 trit., 7/9 baud.) pelnęs Jamesas Hardenas. Gynėjas per 37 minutes taip pat spėjo atlikti 10 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (10 rez. perd.), Chrisas Paulas 24, Ericas Gordonas 17, Clintas Capela 13 (13 atk. kam.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 30 (5/10 trit.), DeMarcusas Cousinas 27 (10/14 dvit., 8 atk. kam.), Stephenas Curry 24.