Po didžiausio sezono pralaimėjimo – žlugusios „Chimki“ viltys patekti į Eurolygos atkrintamąsias

2019-03-14 20:47

Nuotr.: Sputnik-Scanpix
Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • Maskvos srities „Chimki“ namuose 75:100 pralaimėjo Madrido „Real“

• Nugalėtojams sezono mačą sužaidęs Fabienas Causeuras pelnė 22 taškus ir surinko 24 naudingumo balus

Maskvos srities „Chimki“ (9-17) Eurolygoje patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės bei prarado net teorines galimybes užimti aštuntąją vietą ir taip iškovoti kelialapį į atkrintamąsias.

22
24
80%
4/5
2

Šįkart Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 75:100 (22:24, 16:27, 12:19, 25:30) nepasipriešino Madrido „Real“ (20-6) klubui. Pralaimėjimas 25 taškais – didžiausia „Chimki“ nesėkmė šiame sezone.

„Real“ reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio viduryje Fabienas Causeuras ir Trey Thompkinsas pataikė po dvitaškį, iš karto po to prancūzas smeigė tolimą šūvį, o svečiai spurtavo 12:0 ir įgijo triuškinamą persvarą – 70:50.

Ketvirtajame kėlinyje Rusijos ekipa intrigos neatkūrė, o dar labiau pranašumą padidinęs „Real“ įsirašė užtikrintą pergalę.

Būtent sezono mačą sužaidęs Causeuras buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Jis pelnė 22 taškus (4/7 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Šiame mače darbavosi ir arbitras iš Lietuvos Jurgis Laurinavičius.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (3/7 dvit., 2/7 dvit.), Malcolmas Thomas 15 (6/9 dvit.), Stefanas Markovičius 13.

„Real“: Fabienas Causeuras 22 (4/5 trit.), Rudy Fernandezas 15 (5/8 trit.), Gabrielis Deckas 12, Trey Thompkinsas 11 (4/4 dvit.).