Eurolygos autsaiderių mūšyje – pirmoji „Gran Canaria“ pergalė 2019-aisiais

Nuotr. Valery Sharifulin/TASS-Scanpix
  • Las Palmo „Gran Canaria“ namuose 84:64 sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“

• Ispanijos ekipa nutraukė 10 pralaimėjimų seriją ir po beveik trijų mėnesių pertraukos šventė pergalę

• Nugalėtojams Marcusas Erikssonas pelnė 16 taškų

Las Palmo „Gran Canaria“ (7-19) badas Eurolygoje – baigtas. Po dešimties pralaimėjimų paeiliui, Ispanijos klubas šiemet pasiekė pirmąją pergalę stipriausiame Europos krepšinio turnyre.

8
14
75%
6/8
6

Pedro Martinezo auklėtiniai namuose 84:64 (15:18, 22:12, 23:17, 24:17) sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“ (3-23) klubą, kuriam tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Oriolas Pauli smeigė tritaškį, Marcusas Erikssonas, Aleksandras Balcerowski ir Siimas Sanderis-Vene pridėjo po dvitaškį, o „Gran Canaria“ spurtavo 12:2 ir įgijo 14 taškų persvarą – 51:37.

Lemiamą smūgį šeimininkai sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Cory Jeffersonas pataikė dvitaškį ir tritaškį, Clevinas Hannah pelnė taškus su pražanga, o laimėta atkarpa 14:0 leido padidinti persvarą iki 27 taškų (74:47).

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyręs Marcusas Erikssonas pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 16 (3/6 trit.), Nikola Radicevičius 10, Ondrejus Balvinas 8 (6/8 baudos).

„Daruššafaka“: Kartalis Ozmizrakas 11, Stantonas Kiddas ir Toney Douglasas po 10.