Dramatiškai Vilniuje laimėjęs „Ežerūnas“ užbaigė „Perlo“ sezoną

2019-03-17 18:04
Nuotr.: A.Čiža

Trileryje sostinėje išsikapstęs Molėtų „Ežerūnas“ žengė tarp aštuonių stipriausių NKL komandų. Mariaus Kugaudos vadovaujama komanda trečiajame aštuntfinalio susitikime svečiuose 87:86 (18:33, 28:17, 26:20, 15:16) palaužė charakterį demonstravusį Vilniaus „Perlą“ ir kovas tęs ketvirtfinalio etape.

Seriją iki trijų pergalių „Ežerūnas“ laimėjo sausai 3-0. Dėl teisės žaisti finaliniame ketverte molėtiškiai susigrums su Palangos „Kuršiais“.

Pirmajame kėlinyje 13 taškų be atsako surinkę vilniečiai įsisiautėjo, per pirmąsias 10 minučių surinko net 33 taškus bei pirmavo beveik dvigubai 33:18. Visgi antrajame ketvirtyje molėtiškiai atsitiesė ir į ilgąją pertrauką po Jono Zako ir Kosto Jonuškos tritaškių išėjo tik 4 taškų deficitu (46:50).

22
23
83%
5/6
43%
3/7

Ketvirtojo ketvirčio viduryje po Ąžuolo Tubelio dvitaškio „Perlas“ dar pirmavo 5 taškais, bet paskui praleido dar du Zako tritaškius, tris taškus pridėjo Jonuška bei „Ežerūnas“ jau buvo priekyje 85:83.

Likus žaisti 47 sekundes, Remigijaus Suginto dvitaškis išlaikė molėtiškių persvarą 87:84. Po minutės pertraukėlės Robertas Keliačius įmetė du taškus, Jonuška prametė dvitaškį, o Domantas Vilys išprovokavo pražangą.

Po dviejų abiejų komandų minutės pertraukėlių lemiamos atakos smaigalyje atsidūrė Vilys, kurio dvitaškis skriejo pro šalį. Simas Jarumbauskas sugriebė kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, tačiau ir jam pasižymėjo nebepavyko bei 87:86 triumfavo Molėtų komanda.

„Perlas“: Domantas Vilys 25 (5/12 trit.), Simas Jarumbauskas 14 (8 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis ir Robertas Keliačius – po 11, Lukas Kvedaravičius 9.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 22 (5/6 trit.), Remigijus Sugintas 18, Kostas Jonuška 16, Arnas Beručka 12, Ignas Lukošius 11.