„Nuggets“ po šešerių metų pertraukos užsitikrino vietą atkrintamosiose

• „Nuggets“ išvykoje 114:105 patiesė „Celtics“

• Denverio klubas užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose varžybose

• Ekipa atkrintamųjų nebuvo pasiekusi nuo 2013 metų

• Į aikštę grįžo Isaiah Thomasas, kuris anksčiau žaidė Bostone

Denverio „Nuggets“ (47-22) po šešerių metų pertraukos grįžta į NBA atkrintamąsias varžybas. Praėjusią naktį klubas svečiuose 114:105 (24:22, 31:30, 25:28, 34:25) įveikė Bostono „Celtics“ (43-28) ir taip užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių Vakarų konferencijos komandų.

Pastarąjį kartą atkrintamosiose varžybose „Nuggets“ žaidė 2012-2013 metų sezone, kai suklupo jau pirmajame raunde prieš „Golden State Warriors“.

Denverio klubas šiuo metu su 47 pergalėmis ir 22 nesėkmėmis Vakarų konferencijoje 1-2 vietomis dalijasi su ta pačia „Warriors“.

21
36
13
7

Tuo metu devintoje pozicijoje esanti Sakramento „Kings“ turi 34 pergales. Iki reguliaraus sezono pabaigos „Nuggets“ dar sužais 13 rungtynių.

Denverio ekipa laimėjo ketvirtąjį mačą iš eilės.

Ji praėjusį sezoną laimėjo 46 rungtynes ir tik po paskutinio reguliaraus sezono mūšio, kuriame per pratęsimą nusileido Minesotos „Timberwolves“, nepateko į atkrintamąsias.

„Puikus jausmas. To siekėme ketverius metus. Dvejus metus buvome arti tikslo, mums trūko vienų rungtynių. Tai šiame mače panaudojome kaip motyvaciją“, – sakė „Nuggets“ treneris Michaelas Malone’as.

„Nuggets“ švenčia patekimą į NBA atkrintamąsias:

Nikola Jokičius pasiekė 39-ąjį sezono dvigubą dublį. Jis įmetė 21 tašką, sugriebė 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvus perdavimus.

„Nuggets“ komandoje į aikštę grįžo dešimt dienų nežaidęs Isaiah Thomasas, kuris susitiko su klubu, kuriame rungtyniavo nuo 2015 iki 2017 metų. 30-ies metų 175 cm ūgio atakų organizatorius per 6 minutes taškų nepelnė, bet atliko du rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje kube buvo parodytas Thomasui skirtas video, o po jo įžaidėjas sulaukė atsistojusių sirgalių ir abiejų komandų atstovų ovacijų.

Thomasas kurį laiką nerungtyniavo, kadangi treneriai nusprendė jį patausoti atkrintamosioms varžyboms.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 30 (8/8 baudos), Alas Horfordas 20 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Marcusas Morrisas 13, Marcusas Smartas 10, Jaysonas Tatumas 8 (3/12 metimai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 20, Torrey Craigas 13 (8 atk. kam.), Paulas Millsapas 12 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Murray ir Monte Morrisas po 11.