Atkrintamųjų traukinį besivejanti „Kings“ įveikė pro šalį svaidžiusio Dončičiaus ekipą

Nuotr. AP - Scanpix
  • „Kings“ savo aikštėje 116:100 įveikė „Mavericks“

• Nugalėtojams Hieldas pelnė 29 taškus

• Dončičius Dalaso ekipai pelnė 13 taškų (4/19 met.) ir atkovojo 10 kamuolių

NBA Vakarų konferencijoje 9-oje vietoje žengianti Sakramento „Kings“ (35-36) savo aikštėje 116:100 (27:29, 26:22, 31:25, 32:24) įveikė Dalaso „Mavericks“ (28-44) ekipą.

10
27
18
3

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 6 taškai (81:87), bet tuomet lyderio savybes pademonstravo Buddy Hieldas, pelnęs 11 taškų per lemiamą ketvirtį ir padėjęs „Kings“ pasiekti pergalę – 116:100.

Iš viso Hieldas per 35 minutes pelnė 29 taškus (3/8 dvit., 7/13 trit., 2/2 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dabar Sakramento klubą nuo 8-osios Vakarų konferencijos vietos skiria 6,5 pergalės. Iki reguliariojo sezono pabaigos jiems liko sužaisti 11 rungtynių.

„Mavericks“ gretose, kurie patyrė 15-ąjį pralaimėjimą per pastarąsias 17 dvikovų, išsiskyrė 19 taškų (8/10 dvit., 1/6 trit., 0/1 baud.) pelnęs Justinas Jacksonas. Buvęs „Kings“ krepšininkas per 33 minutes dar spėjo atkovoti 5 kamuolius.

Sunkiai rungtynės susiklostė Luka Dončičiui. Slovėnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/9 dvit., 2/10 trit., 3/5 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių, tačiau iš žaidimo pataikė vos 4 metimus iš 19 bandymų.

„Kings“: Buddy Hieldas 29 (7/13 trit.), Marvinas Bagley 22 (12 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 16, DeAaronas Foxas 15 (9 rez. perd.), Willie Cauley-Steinas 10 (18 atk. kam.).

„Mavericks“: Justinas Jacksonas 19 (8/10 dvit.), Dwightas Powellas 14, Ryanas Broekhoffas ir Luka Dončičius (2/9 dvit., 2/10 trit., 10 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 10.

7/42 3pt per 6 paskutines rungtynes (16,6%). doncic burbulas bliuksta
2019-03-22
D
nes nieko nebelemia, o ir mainų išdraskyta komanda. Visi laukia kito sezono
2019-03-23
Anon
Siuo metu Youngas su pergales skinancia Hawks atrodo kur kas geresnis uz Donciciu, kurio Mavericks pralaimejo 15 is 17 paskutiniu rungtyniu. Maza to, tokie Donciciaus pasirodymai kaip jis nienko nepataiko jau ne vienkartiniai. Buvo rungtyniu kur jis realizavo vos 1 is 9 baudua ir turi net 13 rungtyniu kur is zaidimo pataike maziau nei 30 proc metimu (2/13, 5/17, 4/16, 5/20, 5/18, 4/19 ... )