Solidžiai žaidęs Brazdeikis prisidėjo prie komandos pergalės pirmajame „Kovo beprotybės“ etape

2019-03-22 08:06
Nuotr.: AFP –  Scanpix
Nuotr. AFP –  Scanpix

Mičigano universiteto „Wolverines“ ekipa su Ignu Brazdeikiu priešakyje sėkmingai įveikė pirmąjį „Kovo beprotybės“ etapą. Antrąjį reitingą Vakarų konferencijoje turinti Mičigano universitetas 74:55 (34:21, 40:34) nugalėjo Montanos universiteto „Grizzlies“ komandą.

Kitame etape „Wolverines“ susitiks su Floridos universitetu.

Brazdeikis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Rezultatyviau už lietuvį Mičigano universiteto gretose rungtyniavo tik 22 taškus (7/9 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.) pelnęs Charlessas Matthewsas. Gynėjas per 35 minutes taip pat spėjo atkovoti 10 kamuolių.

„Grizzlies“ ekipa Sayeedas Pridgettas per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 1/3 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Wolverines“: Charlessas Matthewsas 22 (10 atk. kam.), Ignas Brazdeikis 14 (7 atk. kam.), Jonas Teske'as 11 (9 atk. kam.), Jordanas Poole'as 10.

„Grizzlies“: Sayeedas Pridgettas 17, Ahmaadas Rorie ir Timmy Fallsas po 10.