Veidu ant parketo kritęs Gentile nebaigė mačo

2019-03-24 16:02

Nuotr.:

Madrido „Movistar Estudiantes“ komandoje – nerimo nuotaikos. Sekmadienio rungtynėse su Mursijos UCAM šiurpiai susižeidė klubo lyderis Alessandro Gentile.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, 26-erių italas pakibo ant klaidinančio Dino Radončičiaus judesio ir tiesiai veidu krito ant parketo. Dešinėje veido pusėje Gentilei akimirksniu iškilo guzas bei krepšininkas kurį laiką sėdėjo nuleidęs galvą.

Personalo globon patekęs Gentile nesistodamas pasitraukė iš aikštės, kur jam buvo suteikta tolimesnė medicininė pagalba.

Gentile per 17 minučių spėjo surinkti 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovoti 1 kamuolį, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą bei įsirašyti 6 naudingumo balus.

Be jo likusi Madrido komanda namuose pralaimėjo 86:110 ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Šį sezoną Ispanijos pirmenybėse Gentile vidutiniškai rungtyniauja po 25 minutes, pelno po 15 taškų, atkovoja po 4 kamuolius ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.