De Colo vedamas CSKA stebuklingai išsigelbėjo Saratove

2019-03-25 19:23
Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (19-3) krepšininkams Vieningoje krepšinio lygoje (VTB) prireikė 45-ių minučių, kad įrodytų savo pranašumą kovoje su Saratovo „Avtodor“ (8-13) klubu.

Gimimo vieta: Sainte Catherine, Prancūzija

Lygos lyderiai išvykoje per pratęsimą 116:110 (17:22, 24:24:29, 21:26, 37:22, 17:11) palaužė solidų pranašumą išbarsčiusius Jevgenijaus Pašutino auklėtinius.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo triuškinančią persvarą (82:64), tačiau tuomet CSKA surengė spurtą 9:0 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo (73:82).

Likus 80 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Borisas Savovičius baudų metimais padidino „Avtodor“ pranašumą iki šešių taškų (99:93), tačiau tuomet Nando De Colo pelnė keturis taškus paeiliui, o Willas Clyburnas dėjimu išlygino rezultatą (99:99) ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomų 5-ių minučių atkarpą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, pelnę penkis taškus be atsako (104:99), tačiau lygos čempionai į tai atsakė spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 106:104.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Artiomas Zabelinas išlygino rezultatą (110:110), tačiau De Colo ir Clyburno taiklūs baudų metimai įtvirtino CSKA pergalę – 116:110.

Karjeros rezultatyvumo rekordą CSKA gretose užfiksavęs De Colo per 37 minutes pelnė 41 tašką (10/13 dvit., 1/5 trit., 18/19 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei išprovokavo 13 varžovų pražangų.

„Avtodor“: Trae Goldenas 30 (11 rez. perd.), Perrinas Bufordas 23, Davidas Kravishas 20 (12 atk. kam.), Borisas Savovičius 18 (6 rez. perd.).

CSKA: Nando De Colo 41 (10/13 dvit., 18/19 baud., 9 atk. kam., 13 išpr. praž.), Willas Clyburnas 17, Sergio Rodriguezas 12.