Stebuklingai pataikęs Curry „Warriors“ neišgelbėjo – mačą nulėmė teisėjo švilpukas

2019-03-30 08:29

Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Stephenas Curry nesustabdomai atakavo iš trijų taškų zonos ir „Golden State Warriors“ (51-24) grąžino į kovą Minesotoje, tačiau po Karlo-Anthony Townso baudos metimo iki pratęsimą pabaigos likus 0,5 sek. triumfavo „Timberwolves“ (34-41) – 131:130 (27:32, 27:36, 32:18, 29:29, 16:15).

21
21
75%
6/8
4

Iki pratęsimo pabaigos likus 100 sekundžių „Timberwolves“ buvo priekyje 9 taškais, bet Curry smeigė tris tritaškius, o „Warriors“ po spurto 11:2 išlygino rezultatą.

Lemiamoje atakoje Kevinas Durantas pažeidė taisykles prieš kamuolį priimantį Townsą, o aukštaūgis pataikė vieną baudos metimą, antrąjį specialiai prametė ir išplėšė pergalę „Timberwolves“ ekipai.

„Labai džiaugiuosi dėl mūsų, ypatingai žinant tai, kaip mums klostėsi rungtynės“, – sakė Townsas.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 14 taškų persvara, bet per trečiąjį ketvirtį čempionų pranašumas ištirpo.

„Tai NBA ir komandos surengia spurtus, ypatingai žaidžiant namuose. Viskas gali labai greitai pasikeisti. Jie laimėjo, bet manau, kad mes nusipelnėme žaisti dar penkias minutes“, – su jam užfiksuota pražanga nesutiko Durantas.

Pralaimėjusių gretose siautęs Curry per 42 minutes įmetė 37 taškus ir pataikė net 11 tritaškių iš 19 bandymų. Gynėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Curry pataikytų tritaškių rekordas yra 13.

Visi Curry epizodai:

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Andrew Wigginsas. Kanadietis bent 20 taškų įmeta jau penktajame mače iš eilės.

Po šio mačo „Warriors“ Vakarų konferencijos viršūnėje pergalių ir pralaimėjimų skaičiumi susilygino su Denverio „Nuggets“. Tuo metu Minesotos ekipa neturi šansų patekti į atkrintamąsias.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 24 (9 atk. kam.), Joskas Okogie 21, Jerryldas Baylessas 17, Karlas-Anthony Townsas 15 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Gorgui Diengas (10 atk. kam.) ir Anthony Tolliveris po 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (11/19 trit.), Kevinas Durantas 23 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 20, DeMarcusas Cousinsas 16 (9 atk. kam.), Andre Iguodala 14, Draymondas Greenas 9 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.).

Padlos hateriaiZauliuz baik zliumbt. Iesko jis cia teisybes. Padaryk nauda ir eik geriau su plakatu pr seimo
as teisybes neieskau. nemegstu gsw kaip kad ryto ir barcos. paskutiniai metai jiem ereliau beliko. poto issilakstys pas tuos kas daugiau pasiulys.