Ketvirtojo kėlinio pradžioje dvitaškį ir tritaškį pataikęs Mindaugas Girdžiūnas užvedė Vilniaus „Rytą“ į pergalingą spurtą prieš Klaipėdos „Neptūną“, o pasiekta pergalė leido vilniečiams įsitvirtinti antroje turnyrinės lentelės vietoje.
Fotogalerija
„Pradėjome priėminėti gerus sprendimus paskutiniame kėlinyje. Tris kėlinius šlubavome, o ketvirtajame padarėme taip, kaip reikėjo“, – trenerio Dainiaus Adomaičio žodžiais rūbinėje pasidalijo Girdžiūnas.
– Kas lėmė tą buksavimą per pirmuosius tris kėlinius?
– Kaip ir minėjau – mūsų sprendimai. Metimus galima pramesti, bet mes tiesiog net nemetėme, kada reikia mesti arba mesdavome skubotai.
– Ar ketvirtajame kėlinyje pajutote, kad galite užvesti komandą?
– Pataikiau porą metimų ir, aišku, pradėjau geriau jaustis.
– Kaip jaučiatės žaidžiant su „Neptūnu“. Ar jie jau tapo principiniais varžovais?
– Ne, man tai nėra principinis varžovas. Tai mano buvusi komanda ir tų principų kažkokių nėra. Smagu sutikti buvusius komandos draugus, trenerius.
– Kiek svarbi ši pergalė turnyrinės lentelės prasme?
– Žinoma, svarbi. Jaučiamės žymiai tvirčiau ir tai buvo labai svarbi pergalė.