Antroje pusėje pabudusi „Anadolu Efes“ prisidėjo prie „Žalgiriui“ tinkamo varianto

2019-04-04 22:07
Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta

„Žalgiriui“ svarbiausios ne jų pačių rungtynės susiklostė jiems palankia baigtimi. Pirmojoje pusėje snaudusi Stambulo „Anadolu Efes“ (20-10) namuose 101:95 (24:20, 18:33, 32:16, 27:26) nugalėjo Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Milano „AX Armani Exchange“ (14-16) ir taip prisidėjo prie Kauno komandai reikalingo varianto.

Šia pergale Stambulo klubas iš kovų dėl atkrintamųjų garantuotai išmetė „AX Armani Exchange“ komandą.

Pirmajame kėlinyje jautėsi „Anadolu Efes“ dominavimas – Stambulo klubas po dešimties žaidimo minučių buvo priekyje 4 taškais (24:20).

18
28
8
100%
4/4

Visgi antrajame ketvirtyje Ergino Atamano vadovaujamas Turkijos didmiesčio klubas vadeles paleido, o jas į savo rankas perėmė „AX Armani Exchange“ ekipa, kėlinį laimėjusi 33:18. Po dviejų kėlinių Milano klubo krepšininkai į rūbinę patraukė turėdami 11 taškų persvarą – 53:42.

Vis dėlto tuomet „Anadolu Efes“ pabudo ir jau aštuntąją trečiojo kėlinio minutę Simonas Krunoslavas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą – 66:66. Per likusį ketvirčio laiką Stambulo klubas pranašumą dar labiau padidino – 74:69.

Likus 57 sekundėms Shane‘as Larkinas pataikė dvi baudas, o į jas taip pat atsakė Mike‘as Jamesas – 97:93. Tuomet Adrienas Moermanas pataikė du baudų metimus, o Kuzminskas atsakė dvitaškiu. Taip pat sužaidė ir Vasilije Micičius, Stambulo ekipai uždirbęs du taškus baudų metimais, taip įtvirtindamas pergalę rezultatu 101:95.

Kuzminskas per 17 minučių pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius bei perėmė vieną kamuolį, taip surinkdamas 19 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 18 (8 rez. perd., 28 naud. bal.), Tiboras Pleissas, Krunoslavas Simonas ir Rodrigue‘as Beaubois po 14, Adrienas Moermanas 13 (8 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 12.

„AX Armani“: Mike‘as Jamesas 17, Nemanja Nedovičius 16, Vladimiras Micovas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Mindaugas Kuzminskas (6 atk. kam.) po 14, Kalebas Tarčewsskis 11, Jamesas Nunnally 10.