Pirmąjį kėlinį įspūdingai laimėję „Warriors“ iš Los Andželo parsivežė lengvą pergalę

2019-04-05 08:19
Nuotr.: AP-Scanpix
  • „Golden State Warriors“ 108:90 susitvarkė su „Lakers“ klubu

• Svečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo net 39:12

• „Lakers“ vėl vertėsi be Kyle'o Kuzmos, LeBrono Jameso, Lonzo Ballo, Josho Harto ir Brandono Ingramo

Oklando „Golden State Warriors“ klubas (54-24) išvykoje be didesnio vargo 108:90 (39:12, 21:30, 34:24, 14:24) įveikė Los Andželo „Lakers“ ekipą (35-44).

Svečiai Los Andželo arenoje savo ritmą užsuko jau pirmajame kėlinyje, pataikydami 7 tritaškius ir išsiverždami pirmyn net 27 taškais.

Iki ilgosios pertraukos „Lakers“ pavyko kiek priartėti, tačiau trečiajame ketvirtyje Draymondas Greenas, Klay Thompsonas, Kevinas Durantas, DeMarcusas Cousinsas ir Stephenas Curry viską išsprendė.

21
24
2
10

Prieš lemiamą mačo atkarpą rezultatas buvo 94:66 „Warriors“ naudai ir šeimininkai pasipriešinti nebesistengė ant parketo leisdami savo atsarginius žaidėjus.

Cousinsas nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, Quinnas Cookas pridėjo dar 18 taškų, Durantas – 15 taškų.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Johnathanas Williamsas, surinkęs 17 taškų ir sugriebęs 13 kamuolių.

Po šios pergalės „Warriors“ ekipa pirmauja NBA Vakarų konferencijoje ir dviem pergalėm lenkia Denverio „Nuggets“.

Jiems liko sužaisti dar po ketverias rungtynes.

„Lakers“: Johnathanas Williamsas 17 (13 atk. kam.), Moritzas Wagneris 13, Rajonas Rondo 12, Mike'as Muscala 11.

„Warriors“: DeMarcusas Cousinsas 21 (10 atk. kam.), Quinnas Cookas 18, Kevinas Durantas 15, Draymondas Greenas 12, Klay Thompsonas 11.