Sezono rekordą pagerinęs Tarolis vedė „Lietkabelį“ į svarbią pergalę Utenoje

Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje 96:78 nugalėjo Utenos „Juventus“

• Svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 30:13

• Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Donatas Tarolis pelnė 20 taškų ir surinko 24 naudingumo balus

Užtikrintą pergalę iškovojo dėl ketvirtosios vietos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) kovojantis Panevėžio „Lietkabelis“ (17-11), kuris išvykoje 96:78 (22:23, 20:20, 30:13, 24:22) patiesė Utenos „Juventus“ (11-17).

20
23
64%
7/11
1

Nenado Čanako auklėtiniai rungtynių kontrolę perėmė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio viduryje Ikenna Iroegbu pataikė floaterį, Donatas Tarolis pridėjo dvitaškį, o puskablį pataikęs Mindaugas Kupšas padidino svečių pranašumą iki dviženklio (66:56).

Panevėžiečiai trečiajame kėlinyje paskutinių keturių minučių atkarpą laimėjo 15:3 ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami 16 taškų persvarą (72:56).

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ rimtesnio atsako surengti nepajėgė ir panevėžiečiai įsirašė 17-ąją sezono pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs Donatas Tarolis, kuris pelnė 20 taškų (7/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 21 (3/6 trit.), Kenny Gainesas 13 (3/7 dvit.), Dovis Bičkauskis 10 (0/4 trit.).

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 20 (7/11 dvit.), Ikenna Iroegbu 19 (5/7 dvit.), Paulius Valinskas 18 (4/6 dvit.), Marko Čakarevičius 13, Žiga Dimecas 11 (4/8 dvit.), Mindaugas Kupšas 10 (4/6 dvit.).