• Tai buvo 60-oji klubo pergalė, o tokio rezultato „Bucks“ neturėjo nuo 1981 metų

• „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris tapo septintuoju strategu, kuriam su skirtingomis ekipomis pavyko NBA laimėti bent po 60 kartų

• Ukrainietis Alexas Lenas pralaimėjusiems įmetė 33 taškus

• Antetokounmpo sąskaitoje – 30 taškų

Milvokio „Bucks“ (60-21) treneris Mike’as Budenholzeris pateko į NBA istoriją, kai jo klubas namuose 115:107 (28:21, 26:24, 31:27, 30:35) patiesė Atlantos „Hawks“ (29-52) ir iškovojo jau 60-ąją pergalę.

30
36
67%
8/12
80%
8/10

Budenholzeris tapo tik septintuoju treneriu NBA istorijoje, kuriam su dviem komandomis pavyko iškovoti bent po 60 pergalių. Prieš tai tokį pasiekimą strategas užfiksavo dirbdamas Atlantos „Hawks“ gretose.

Budenholzeris prisijungė prie taip pat tokius pasiekimus užfiksavusių Mike’o D’Antoni, Philo Jacksono, Pato Riley, Ricko Adelmano, Dono Nelsono ir K.C. Joneso.

60 pergalių „Bucks“ iškovojo pirmąjį kartą nuo 1981 metų. Tuomet ekipa laimėjo 60 pergalių ir patyrė 22 pralaimėjimus, o dabar turi galimybę šį rezultatą pagerinti.

Ukrainietis Alexas Lenas „Hawks“ gretose pelnė 33 taškus ir užfiksavo karjeros rekordą. 25-erių metų 216 cm ūgio vidurio puolėjas įmetė 7 dvitaškius iš 11, 6 tritaškius iš 12 ir vos vieną baudos metimą iš 7.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui „Bucks“ pirmavo 85:72, bet „Hawks“ sugebėjo prisivyti iki 98:101, kai iki mačo pabaigos buvo likusios pusketvirtos minutės.

Į tai Khrisas Middletonas atsakė dviem tritaškiais, Giannis Antetokounmpo įmetė vieną tolimą šūvį ir „Bucks“ spurtavo 9:0, taip svečiams nepalikdami šansų kovoti dėl pergalės.

Nė vienas „Bucks“ startinio penketo žaidėjas nežaidė daugiau nei 27 minutes. 11 iš 12 „Bucks“ narių rungtyniavo bent po 19 minučių.

Pralaimėjusių ekipoje Vince’as Carteris prametė visus 7 tritaškius, o iš viso iš žaidimo įmetė vieną šūvį iš 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 21, Sterlingas Brownas ir D.J. Wilsonas po 10, George’as Hillas 9 (7 atk. kam.).

„Hawks“: Alexas Lenas 33 (7/11 dvit., 6/12 trit.), DeAndre Bembry 13 (8 atk. kam.), Kentas Bazemore’as 12, Taureanas Prince’as 10 (2/11 dvit.).