• „Thunder“ pergalę lėmė Paulo George'o tritaškis, likus žaisti 1,8 sek.

• Prieš tai Jamesas Hardenas prametė pirmą baudos metimą po 12 iš eilės taiklių

• Hardenas galėjo tritaškiu išplėšti pergalę, bet nepataikė su sirena būdamas laisvas

• „Rockets“ galėjo užsitikrinti antrąją Vakarų konferencijos vietą, o dabar gali smukti netgi iki ketvirtosios

Keturiolikos taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje turėjusi Oklahomos „Thunder“ (48-33) nepasidavė ir iškovojo įspūdingą pergalę. Paulas George’as, likus žaisti 1,8 sek., pataikė pergalingą tritaškį, po kurio jo ekipa namie 112:111 (26:32, 25:28, 29:33, 32:18) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (53-29).

29
32
12
10

„Thunder“ besivejančiųjų vaidmenyje buvo didžiąją rungtynių dalį ir, dar likus žaisti pusę minutės, atsiliko 104:108. Visgi tada Chrisas Paulas nepataikė iš toli, o kitoje aikštės pusėje Russellas Westbrookas realizavo sudėtingą tritaškį.

Jamesas Hardenas sumetė baudas, bet Westbrookas atsakė greitu dėjimu – 110:109 „Rockets“ naudai.

Šeimininkai vėl prasižengė prieš Hardeną, šis pataikė pirmą baudą – 12-ąją iš eilės rungtynėse, tačiau prametė antrąją, ir „Thunder“ gavo šansą rezultatą persverti. George’as būtent tai ir padarė.

Westbrookas persivarė kamuolį per aikštę, rado kampe buvusį komandos draugą, perdavė šiam kamuolį ir netrukus kamuolys skrodė tinklelį.

Po dviejų minutės pertraukėlių „Rockets“ gavo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau Hardenas, išsilaisvinęs iš varžovų gynybos, nepataikė tritaškio būdamas visiškai laisvas.

Šis pralaimėjimas ir Portlando „Trail Blazers“ pergalė kaip reikiant sujaukė „Rockets“ situaciją turnyrinėje lentelėje. Daugiau reguliariajame sezone nebežaisianti Hjustono komanda gali likti antra Vakarų konferencijoje, tačiau gali ir smukti į ketvirtąją vietą – taip nutiks, jeigu artėjančią naktį pergales iškovos ir Denverio „Nuggets“ (žais su Minesotos „Timberwolves“), ir „Trail Blazers“ (žais su Sakramento „Kings“).

Jeigu smuktų iki ketvirtosios vietos, tai reikštų, kad potencialiai „Rockets“ jau konferencijos pusfinalyje susitiktų su „Golden State Warriors“.

Tuo metu ketvirtą iš eilės kartą laimėjusią „Thunder“ ši pergalė pakylėjo į šeštąją Vakarų konferencijos vietą.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (10 rez. perd., 12 atk. kam.), Paulas George’as 27 (9 atk. kam., 4/14 trit.), Terrance’as Fergusonas 16, Jerami Grantas ir Dennisas Schroderis po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (10 atk. kam., 5/15 trit.), Chrisas Paulas 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Clintas Capela 18 (10 atk. kam.), Geraldas Greenas 15.

maciau varzybas
Raketos dar karta parode, kad pries nusiteikusia laimeti komanda neturi sansu. Ju tritaskiu sistema subyra kaip kortu namelis....Sveikinimai Thunder!
Pofka
Ir niekam neidomu kad spursam si pergale nepalanki? Vienodai sviecia man ta rockets vieta..
2019-04-10
+1
vps pohyi
vps dzin tos vietos jus proletariatai... smagiausia, kad lygos MVP pasirode visu grazumu, nei baudos, nei laisvo 3pterio neikale, nei gynyboj kazko nenuveike, o va taskus zinoma surinko... sudo vietoj barzda yra, ir sitos rungtynes jau tikrai uztikrino, kad nebus jis MVP, net ir per kazkoki fake hype uzkelta, snargliu :)) Peace
2019-04-10
+6
kasioguru
o vis tik sikart bnews teisus, Blazers turi 2:1 vs Rockets. nu sorry. vadinasi varzybu transliatoriai ziopliai, nes per varzybas rode, kad Rockets priklausomai nuo pergales bus arba 2, arba 3 vietoj.
2019-04-10
-5
kasioguru
koks zioplys rase sita straipsni? kokios dar komplikacijos? Rockets pergales atveju butu buve 2 vietoj, o dabar jei Nuggets laimes, liks 3. Blazers neturi jokiu teoriniu galimybiu pakilt auksciau 4 vietos, tai apie koki Rockets nukritima i 4 vieta jus cia sapaliojat? pasivartykit NBA taisykles pries rasinedami savo rasinelius.