Kurtinaitis atvedė „Chimki“ į užtikrintą pergalę Vieningoje lygoje

2019-04-11 22:24
Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Rimo Kurtinaičio bei dar dviejų lietuvių – Roberto Kuncaičio ir Aurimo Jasilionio – treniruojama „Chimki“ (18-5) pratęsė pergalių seriją Vieningoje lygoje.

Maskvos srities klubas ketvirtadienį išvykoje Baltarusijoje 108:92 (28:19, 34:25, 23:25, 23:23) nugalėjo Minsko „Cmoki“ (3-20) klubą.

Maskviečiai į priekį šovė nuo pat rungtynių pradžios. Kurtinaičio auklėtiniai 9 taškais laimėjo pirmąjį kėlinį (28:19), dar 9 taškais triumfavo antrajame (34:25) ir po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo 62:44.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai dar bandė kibti į atlapus „Chimki“, tačiau pranašumas, susikrautas per pirmąją rungtynių pusę, buvo per didelis ir „Cmoki“ turėjo pripažinti svečių iš Maskvos pranašumą.

Vieningoje lygoje tai buvo jau šeštoji „Chimki“ pergalė paeiliui. Maskvos srities klubas žygiuoja trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Cmoki“: Vladimiras Michailovičius 21, Devonas Saddleris 15, Aleksandras Semeniukas 12.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 25, Jordanas Mickey 21, Antonio Crockeris 17, Andrejus Zubkovas 12.