Portlande – juodą ruožą nutraukusios „Blazers“ pergalė ir Kanterio rekordas

Nuotr. Scanpix-USA Today
  • „Trail Blazers“ namuose 104:99 nugalėjo „Thunder“ ekipą

• Portlando klubui tai buvo pirmoji pergalė po dešimties paeiliui pralaimėjimų atkrintamosiose

• Enesas Kanteris pasižymėjo karjeros rekordu, sugriebdamas net 18 kamuolių

Portlando „Trail Blazers“ ekipa atkrintamųjų starte 104:99 (39:25, 15:23, 22:21, 28:30) įveikė Oklahomos „Thunder“ klubą.

20
31
57%
8/14
18

Tai buvo pirmoji „Blazers“ pergalė atkrintamosiose po dešimties nesėkmių paeiliui per praėjusius kelerius metus.

Pernai juos nušlavė Naujojo Orleano „Pelicans“, užpernai – Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkai.

Rungtynėse su „Thunder“ karjeros rekordu pasižymėjo puolėjas Enesas Kanteris, atkovojęs net 18 kamuolių, iš kurių 7 – po varžovų krepšiu.

Prieš buvusią komandą puolėjas taip pat pelnė 20 taškų, o dar 30 taškų nugalėtojams surinko Damianas Lillardas.

Oklahomos ekipos gretose išsiskyrė trigubą dublį užfiksavęs Russellas Westbrookas. Jis pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Gynėjas ketvirtajame kėlinyje kiek pasisuko kulkšnį ir sukėlė nemažai nerimo treneriams, bet po pertraukėlės visgi grįžo į aikštę.

Paulas George'as, ant parketo pasirodęs dar su skaudančiu petimi, pridėjo 26 taškus (8/24 met.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Kitos serijos rungtynės Lietuvos laiku įvyks trečiadienio naktį.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30, C.J. McCollumas 24, Enesas Kanteris 20 (18 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 10.

„Thunder“: Paulas George‘as 26 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas 24 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17 (9 atk. kam.), Dennisas Schroderis 11.