Lengvą „Bucks“ pasivaikščiojimą pažymėjo Antetokounmpo dėjimai ir Drummondo išvarymas

Nuotr.: Scanpix-USA Today
  • „Bucks“ be jokio vargo 121:86 nugalėjo „Pistons“ ekipą

• Antetokounmpo pelnė 24 taškus ir atkovojo 17 kamuolių

• Andre Drummondas trečiajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės

Pirmojoje atkrintamųjų dvikovoje tarp Milvokio „Bucks“ ir Detroito „Pistons“ ekipų intrigos nebuvo –  Giannio Antetokounmpo vedami šeimininkai nugalėjo 121:86 (38:18, 32:25, 27:18, 24:25).

Antetokounmpo šiose rungtynėse žaidė itin produktyviai ir per 24 minutes surinko 24 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.

Puolėjas varžovus taip pat baudė įspūdingais dėjimais bei karaliavo net po jų krepšiais.

24
29
67%
8/12
42%
5/12

Trečiajame kėlinyje, kai „Pistons“ atsilikinėjo 41 tašku ir Antetokounmpo sugriebė kamuolį puolime, Andre Drummondas nesusilaikė ir abiem rankomis jį neleistinai nustūmė žemyn.

Teisėjai tai pastebėjo ir Drummondas buvo pašalintas iš aikštės.

Šiose rungtynėse septyni „Bucks“ žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių. Tarp jų – 16 taškų įmetęs George'as Hillas ir 15 pelnęs Ericas Bledsoe.

Luke'as Kennardas „Pistons“ ekipai surinko 21 tašką, dar 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Drummondas.

Detroito klubas šiame mače vertėsi be Blake'o Griffino, susižeidusio kairįjį kelį.

„Mes nesame tokiame lygyje, kokiame dabar yra Milvokio klubo programa, – po mačo sakė „Pistons“ treneris Dwane'as Casey. – Jie tokios neturėjo dar prieš kelerius metus.

Prisimenu, kaip su jais žaidžiau prieš porą metų. Tada jie tik įsibėgėjo, pradėjo kurti tai, ką turi dabar. Kantrybė atsipirko. Mums žaisti prieš tokią komandą yra puiki patirtis.“

Antrosios serijos rungtynės Milkvokyje vyks trečiadienį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (17 atk. kam.), George‘as Hillas 16, Ericas Bledsoe 15, Khrisas Middletonas ir Brookas Lopezas po 14, Sterlingas Brownas 11.

„Pistons“: Luke‘as Kennardas 21, Andre Drummondas (12 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas po 12.