Timma išplėšė pratęsimą „Chimki“ klubui, o Švedas išmetė net 28 metimus

2019-04-18 01:02
Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

VTB Vieningoje lygoje – Rimo Kurtinaičio vadovaujamos Maskvos srities „Chimki“ (19-5) išsigelbėjimas.

Janis Timma ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, po kurio Pamaskvės klubas svečiuose 97:93 (14:18, 22:17, 15:24, 32:24, 14:10) šventė pergalę prieš Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (13-11).

Timma per 23 minutes įmetė 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/9 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, tačiau mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito. Latvio sąskaitoje – 22 naudingumo balai.

Daugiausia pataiko: Evgeni Baburin

Galingą solo pasirodymą surengė Aleksejus Švedas, atlikęs net 28 metimus. Rusijos žvaigždė rungtyniavo 38 minutes, pelnė 34 taškus (8/13 dvitaškiai, 4/15 tritaškiai, 6/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, prarado 7 kamuolius ir užfiksavo 21 balo naudingumą.

„Nižnij Novgorod“: Vladimiras Dragičevičius 25 (9 atk. kam.), Antonas Aspakovičius 16, Georgijus Chbanovas (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Ianas Hummeris – po 12, Chrisas Czerapowiczus 11.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 34 (12/28 metimai), Jordanas Mickey 22, Janis Timma 20.