Nuotr. AP – Scanpix
  • Jamesas Hardenas prametė pirmus 15 metimų iš žaidimo ir mačą baigė su 3/20 pataikymu

• Nespindėjo ir Donovanas Mitchellas, pataikęs 9 metimus iš 27 ir pro šalį metęs svarbiausią rungtynių tritaškį

• „Rockets“ laimėjo ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Jutos „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas ketvirtojo kėlinio pabaigoje prametė būdamas visiškai laisvas ir jo atstovaujama Jutos „Jazz“ atsidūrė ant prarajos krašto. Namie žaidusi Solt Leik Sičio komanda 101:104 (30:28, 25:22, 21:24, 25:30) nusileido Hjustono „Rockets“ ekipai.

11
17
2
14

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3-0.

Dramatiškoje susitikimo pabaigoje Mitchellas pelnė 7 taškus iš eilės ir „Jazz“ deficitas, likus žaisti 33 sek., tebuvo 2 taškai (99:101). Kitoje atakoje Jamesas Hardenas nepataikė iš toli, bet P.J. Tuckeris sugriebė kamuolį puolime ir šeimininkams beliko prasižengti.

Tuckeris realizavo tik pirmą baudą, taip palikdamas šeimininkams šansą rezultatą išlyginti.

Po dviejų minutės pertraukėlių Mitchellas netikėtai liko visiškai laisvas ties tritaškio linija, tačiau jo metimas skriejo pro šalį, o kamuolį sugriebęs Tuckeris baudų metimais įtvirtino laimėjimą.

„Rockets“ laimėjo nepaisant to, kad Jamesas Hardenas tragiškai pradėjo rungtynes ir prametė savo pirmus 15 metimų. Ketvirtajame kėlinyje jis pagaliau prabilo ir per šį ketvirtį surinko 14 iš 22 taškų.

Hardenas realizavo vos 3 metimus iš 20, tačiau pataikė 14 baudų iš 16.

Pro šalį dažnai švaistė ir Mitchellas, įmetęs 9 metimus iš 27.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 34 (5/15 dvit., 4/12 trit.), Derrickas Favorsas 13, Ricky Rubio ir Rudy Gobertas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 22 (2/13 trit., 10 rez. perd.), Chrisas Paulas 18, P.J. Tuckeris ir Ericas Gordonas po 12, Clintas Capela (14 atk. kam.) ir Austinas Riversas po 11.