Lekavičiaus klubą nukovęs „Real“ – pirmasis finalo ketverto dalyvis

• Madrido „Real“ išvykoje 89:82 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“

• Pablo Laso auklėtiniai pusfinalyje susitiks su Maskvos CSKA arba Vitorijos „Baskonia“ klubu

• Nugalėtojų ekipoje Facundo Campazzo pelnė 16 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

• Lukas Lekavičius per 9 minutes įmetė 3 taškus ir surinko -3 naudingumo balus

Madrido „Real“ klubas tapo pirmuoju šio sezono Eurolygos klubu užsitikrinusiu kelialapį į Vitorijoje vyksiantį finalo ketvertą.

Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 89:82 (23:18, 13:23, 22:17, 31:24) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu 3-0.

„Real“ pusfinalyje susitiks su Maskvos CSKA ir Vitorijos „Baskonia“ poros nugalėtojais. Šioje serijoje rezultatas yra lygus 1-1.

16
29
10
50%
3/6

Atkakliai vykusio mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o iniciatyvą reikiamu metu perėmė būtent svečiai.

Jeffery Tayloras ir Anthony Randolphas smeigė po tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Facundo Campazo, o „Real“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 9:4 bei prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei pirmavo 81:74.

Nickas Calathes dar buvo sumažinęs šeimininkų deficitą iki 5 taškų, tačiau šaltakraujiškai 5 iš eilės baudas pataikęs Campazzo galutinai įtvirtino „Karališkojo“ klubo pergalę.

Svečių gretose net penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau įspūdingiausią individualų pasirodymą surengė būtent argentinietis.

Įžaidėjas per 32 minutes pelnė 16 taškų (1/1 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 5/6 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ ekipoje Lukas Lekavičius per 9 minutes spėjo pelnyti 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), tačiau surinko minus 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 17 (3/9 dvit., 7 rez. perd.), Mattas Lojeski 16 (3/4 trit.), DeShaunas Thomas 11 (4/5 dvit.), Keithas Langfordas 10.

„Real“: Facundo Campazzo (3/6 trit., 10 rez. perd.) ir Rudy Fernandezas (3/8 trit.) po 16, Anthony Randolphas 14 (2/7 trit.), Jeffery Tayloras 13 (5/6 dvit.), Gustavo Ayonas 12 (5/9 dvit.).