Nesustabdomai žaidęs De Colo išvedė CSKA į finalinį ketvertą

• Maskvos CSKA išvykoje 92:83 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“

• CSKA pusfinalyje susitiks su Madrido „Real“

• Nando De Colo pelnė 27 taškus ir surinko 35 naudingumo balus

• Pralaimėtojams 21 tašką pelnė ir 31 naudingumo balą surinko Vincentas Poirier

Nando De Colo taikėsi į asmeninius karjeros rekordus, o jo vedamas Maskvos CSKA klubas išvykoje panaikino dviženklį deficitą ir 92:83 (20:22, 19:26, 29:23, 24:12) palaužė Vitorijos „Baskonia“ klubą bei ketvirtfinalio seriją laimėjo 3-1.

Finalinis ketvertas vyks Vitorijoje gegužės 17-19 dienomis, o CSKA pusfinalyje susitiks su Madrido „Real“.

Maskvos ekipą į pergalę vedęs De Colo pelnė 27 taškus (8/11 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

27
35
4
73%
8/11

„Baskonia“ sėkmingą atkarpą sužaidė antrajame kėlinyje. Patricio Garino smeigė net tris tritaškius iš eilės, o taškų rinkimo estafetę perėmė Vincentas Poirier bei Tornikė Šengelija ir atkarpą 17:8 laimėję šeimininkai nutolo dviženkle persvara (46:35).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, baskai vis dar pirmavo dešimčia taškų, tačiau Nando De Colo realizavo baudas, Nikita Kurbanovas bei Willas Clyburnas smeigė po tritaškį ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui, komandas jau skyrė viso labo 3 taškai (68:71).

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai, tačiau su laiku CSKA perėmė iniciatyvą. De Colo pataikė iš toli, Kyle‘as Hinesas pridėjo dvitaškį, Willas Clyburnas – tritaškį, o 10:0 spurtą vainikavo dar du prancūzo taškai (82:76).

Darrunas Hilliardas prametė baudų metimus, o Kurbanovas įdėjo iš viršaus ir iki susitikimo pabaigos likus 2 minutėms, nugalėtojas tapo aiškus – 84:76.

„Baskonia“ klube išsiskyrė 21 tašką pelnęs (7/8 dvitaškių, 7/8 baudos), 5 kamuolius atkovojęs ir 31 naudingumo balą surinkęs Vincentas Poirier.

Šeimininkai šiame susitikime vertėsi be geriausio komandos snaiperio Matto Janningso. Tadas Sedekerskis aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 19 (6/7 dvit., 29 naud. bal.), Patricio Garino 15 (5/5 trit.), Johannesas Voigtmannas 12, Tornikė Šengelija 11 (5/8 dvit., 1/5 trit.).

CSKA: Nando De Colo 27 (8/11 dvit., 35 naud. bal.), Cory Higginsas 19 (4/9 dvit., 1/6 trit.), Nikita Kurbanovas 15 (3/4 trit.).